Jaskier z "Wiedźmina" dokonał coming outu? Twórcy o zaskakującej wypowiedzi bohatera [WYWIAD WIDEO]

17.12.2021 18:56
Wiedźmin - kadr z serialu Fot. . materiały prasowe Netflix

Jaskier z „Wiedźmina” dokonał coming outu? Co oznacza zdanie o „złamanym sercu” bohatera? Zapytaliśmy o to twórców oraz gwiazdy 2. sezonu serialu Netflixa.

Wiedźmin” powrócił na ekrany naszych telewizorów. 2. sezon wystartował w piątek 17 grudnia i od razu stał się hitem platformy. Z okazji premiery serialu, postanowiliśmy zapytać twórców i członków obsady o pewne zaskakujące zdanie, które padło w jednym z nowych odcinków. Czy Jaskier dokonał swoistego coming outu? 

Joey Batey i Lauren S. Hissrich opowiadają o „złamanym sercu” Jaskra

Mieliśmy szansę porozmawiać z showrunnerką serialu, Lauren S. Hissrich oraz aktorami: Anyą Chalotrą („Yennefer) i Joeyem Bateyem („Jaskier”) o tym, jak rozumieją słowa Jaskra o złamanym sercu swojego bohatera. Posłuchajcie, co mieli nam do powiedzenia:

„Wiedźmin”, sezon 2 -  kiedy premiera?

Osiem odcinków 2. sezonu jest już dostępnych na platformie streamingowej Netflix od piątku 17 grudnia. W nowym sezonie pod przewodnictwem showrunnerki Lauren S. Hissrich występują: Henry Cavill, ANya Chalotra, Freya Allan, Joey Batey, Kim Bodnia, Eamon Farren i wielu innych.

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.