Jesse i Mr. White powrócą w finałowym sezonie "Better Call Saul". Zobaczcie foto

11.04.2022 10:09
Jesse i Mr. White powrócą w finałowym sezonie "Better Call Saul". Zobaczcie foto Fot. AMC/AP/East News

Stało się - w finałowym odcinku serialu "Better Call Saul" pojawią się Jesse Pinkman i Walter White, czyli główni bohaterowie "Breaking Bad". 

Better Call Saul - gwiazdy Breaking Bad powrócą w finałowym sezonie

Jak podaje Deadline (i potwierdza AMC), Bryan Cranston i Aaron Paul powrócą jako Walter White i Jesse Pinkman w finałowych odcinkach "Better Call Saul", która opowiada o przygodach ich prawnika, Saula Goodmana.

Polecamy

Współtwórca serialu Peter Gould wyjawił te wiadomości podczas Paleyfest 2022, a następnie potwierdziła je stacja AMC, która podzieliła się przy okazji foto z serialu:

Cranston i Paul wcielali się w swoich bohaterów przez 5 sezonów serialu "Breaking Bad", a także w filmie "El Camino: A Breaking Bad Movie", który zadebiutował w 2019 roku.

Polecamy

Podczas panelu twórców Deadline, Jonathan Banks, który wciela się w Mike'a Ehrmantrauta został zapytany, czy uważa, że Cranston powinien powrócić w finałowym sezonie "Better Call Saul" (zanim oczywiście potwierdzono tę informację):

Po co miałby powracać? Po co nam on? Przecież mówimy o bardzo przecenianym aktorze.

Wówczas Bob Odenkirk (Saul) dodał: "Proszę, upewnijcie się, że Bryan usłyszy, co powiedział John".

Finałowe odcinki "Better Call Saul" pojawią się 18 kwietnia 2022 roku i będą debiutowały co tydzień na Netflix. Druga część 6. sezonu zacznie się natomiast w lipcu 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.