"Jessica Jones" powraca! Znamy datę premiery 3. sezonu serialu Netfliksa

Sergiusz Kurczuk
06.02.2019 09:20
Krysten Ritter (Jessica Jones)|undefined Fot. kadr z serialu Jessica Jones

Okazuje się, że w Netflix przynajmniej na razie nie zrezygnował z serialu "Jessica Jones". Przedstawiciele Disneya zapowiedzieli datę premiery 3. sezonu produkcji o superbohaterce Marvela.

Chociaż w 2018 roku ogłoszono zakończenie seriali "Daredevil", "Luke Cage", "Iron Fist" i "Defenders", Netflix nie zamierza rezygnować nie tylko z "Punishera", ale również  z "Jessiki Jones". Przynajmniej na razie. Już za kilka miesięcy zobaczymy nowe przygody najsilniejszej detektyw w kinowym uniwersum Marvela.

Przeczytaj także

"Jessica Jones" 3 sezon - potwierdzono kontynuację serialu

Jak podaje serwis Inverse, podczas Q1 2019 Fiscal Year Earnings Call przedstawiciele Disneya zdradzili, że na początku tego lata zobaczymy 3. sezon serialu Netfliksa "Jessica Jones". Według informacji podanych na wydarzeniu kontynuacja przygód bohaterki granej przez Krysten Ritter trafi na Netflix między kwietniem a czerwcem 2019 roku. Biorąc pod uwagę premierę "Avengers: Endgame", która odbędzie się 25 kwietnia, prawdopodobna data 3. sezonu "Jessiki Jones" to maj lub czerwiec. Na razie nie podano konkretnego terminu.

Po nagłych anulacjach najpopularniejszych seriali Netfliksa na licencji Marvela fani obawiali się, że będą musieli się pożegnać również z Jessicą Jones. Jednak Netflix ogłosił, że zdjęcia do serialu rozpoczęły się w czerwcu 2018 roku. Trudno wyobrazić sobie, żeby platforma streamingowa zmarnowała stworzony wcześniej materiał. Jeśli dojdzie do zakończenia serialu, to raczej dopiero po premierze 3. sezonu. Z drugiej stronie "Punisher" nadal ma się dobrze i przynajmniej na razie nikt nie wspominał o skasowaniu produkcji, która prawdopodobnie doczeka się kontynuacji. Z drugiej strony dziwi fakt, że Netflix zdecydował się zakończyć o wiele popularniejsze seriale, a zostawił "Jessicę Jones", której 2. sezon zbierał dość niskie oceny krytyków i widzów.

"Cloak & Dagger" sezon 2 - kiedy premiera?

To jednak nie koniec informacji na temat seriali na podstawie komiksów Marvela. Już niedługo na antenę Freeform trafi 2. sezon produkcji "Cloak & Dagger". Twórcy zaprezentowali plakat kontynuacji, przedstawiający tytułowych bohaterów oraz datę pierwszego odcinka, który będzie trwał aż dwie godziny.

Cloak and Dagger Fot. foto: materiały promocyjne

Debiut nowych przygód nastoletnich superbohaterów odbędzie się już 4 kwietnia 2019 roku. Nie wiadomo czy w Polsce produkcja będzie dostępna w tym terminie, ponieważ 1. sezon należał do oferty Showmax. Z końcem stycznia platforma wycofała się z Polski. W nowych odcinkach Cloak (Aubrey Joseph) i Dagger (Olivia Holt) staną oko w oko z nowym zagrożeniem o pseudonimie Mayhem, zapowiedzianym w ostatnim odcinku 1. sezonu.

>>Zobacz też: Czemu bohaterowie z seriali Marvela nigdy nie pojawią się w filmach?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.