Jessica Jones powraca na plakacie i w pierwszym zwiastunie 2. sezonu serialu

Natalia Hluzow
07.02.2018 17:38
Jessica Jones powraca na plakacie i w pierwszym zwiastunie 2. sezonu serialu Fot. David Giesbrecht/Netflix

„Trzeba potwora, by powstrzymać potwora.” głosi hasło promujące 2. sezon marvelowskiego serialu Netfliksa o Jessice Jones. Na premierę wybrano wyjątkową datę.

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun i plakat 2. sezonu serialu o pełnym tytule Marvel: Jessica Jones”. To jedna z oryginalnych produkcji Netfliksa z założenia osadzonych w filmowym uniwersum Marvela, jak „Daredevil”, „Luke Cage”, „Iron Fist”, „Punisher” i „The Defenders”, który zrzesza wszystkich głównych bohaterów pozostałych seriali. Po dwóch latach przerwy Jessica Jones powraca w drugim sezonie swojej własnej produkcji i jest jeszcze bardziej wkurzona i jeszcze bardziej niebezpieczna.

jessica jones s02 plakat Fot. foto: materiały prasowe

„Jessica Jones s02” - oficjalny zwiastun

Jak sugeruje trailer, w 2. sezonie serialu superbohaterka Marvela pracująca jako prywatna detektyw będzie starała się na nowo poukładać swoje sprawy po zamordowaniu swojego prześladowcy Kilgrave'a. Całe miasto zna ją już jako obdarzoną nadprzyrodzoną siłą zabójczynię, co dodatkowo utrudni jej życie. Jessica rzuca się więc w wir pracy i zaczyna zajmować się nową sprawą, w trakcie której przyjdzie jej zmierzyć się z prawdą o swojej przeszłości. Zagłębiając się w nią, spróbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, kim tak naprawdę jest i co ją taką uczyniło.

Kiedy premiera 2. sezonu „Jessiki Jones”?

Na ekranie ponownie zobaczymy Krysten Ritter w tytułowej roli, a także Rachael Taylor jako Trish Walker, Carrie-Anne Moss w roli Jeri Hogarth i Ekę Darville'a, który wcieli się w Malcolma Ducasse'a. Pojawią się też nowe twarze. Do obsady dołączą m.in. Janet McTeer i J.R. Ramirez.

jessica jones s02 Fot. foto: materiały prasowe

„Jessica Jones opowiada o odważnej i niezależnej kobiecie w świecie, w którym nic nie dzieje się przez przypadek. Dlatego też data premiery 2. sezonu nie jest przypadkowa. Serial powróci na ekrany 8 marca 2018, czyli w Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.