"JoJo's Bizarre Adventure" - znamy dokładną datę premiery sezonu "Stone Ocean"

09.11.2021 15:06
"JoJo's Bizarre Adventure" - znamy dokładną datę premiery sezonu "Stone Ocean" Fot. materiały prasowe/Netflix

Twórcy "JoJo" kilka miesięcy temu zaskoczyli fanów legendarnego anime, kiedy postanowili udostępnić swój nadchodzący sezon "Stone Ocean" na całym świecie tego samego dnia na Netflix.

JoJo's Bizarre Adventure - jest data premiery nowego sezonu

Jedno z najpopularniejszych anime ostatnich lat doczeka się nowych odcinków. Po świetnie przyjętej adaptacji "Golden Wind", twórcy z Lucky Land i David Productions zaprezentowali zapowiedź "Stone Ocean", czyli kolejnych rozdziałów z serii "JoJo's Bizzare Adventure". Poznajemy w niej nową główną bohaterkę, Jolyne Cujoh, córkę Jotaro Kujo, głównego bohatera "Stardust Crusaders" (pojawiającego się również w "Diamond is Unbreakable"). 

Polecamy

Teraz Netflix zdradził nam, że 12 nowych odcinków "JoJo" zadebiutuje na platformie już 1 grudnia 2021 roku. Wraz z informacją pojawiła się też kolejna krótka zapowiedź "Stone Ocean": 

W serialu w roli Jotaro powróci Daisuke Ono, natomiast w Jolyne Cujoh wcieli się Ai Fairouz, która wyjawiła wcześniej, że to właśnie ta bohaterka i ta seria skłoniły ją do rozpoczęcia pracy w przemyśle rozrywkowym.

Polecamy

Nowy sezon anime będzie adaptacją "Stone Ocean", czyli 6. odsłony serii "JoJo's Bizzare Adventure". Tak jak wspomnieliśmy, główną bohaterką jest Jolyne Cujoh, nastoletnia córka Jotaro Kujo. Akcja rozgrywa się w więzieniu Green Dolphin Street na Florydzie, gdzie Jolyne poznaje całą menażerię nowych postaci, które jak zwykle są inspirowane ludźmi ze świata muzyki (ważne role odgrywają np. Foo Fighters i Weather Report). 

Tam nieoczekiwanie zostaje wplątana w intrygę, która ma zakończyć trwający ponad 100 lat konflikt między rodziną Joestarów a Dio. Pierwsze 12 odcinków "JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean" zobaczymy już 1 grudnia 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.