"Kiepskie Things" to crossover, na którego nie zasługujemy, ale którego potrzebujemy. Zobaczcie genialne wideo

15.07.2022 16:39
"Kiepskie Things" to crossover, na którego nie zasługujemy, ale którego potrzebujemy. Zobaczcie genialne wideo Fot. materiały prasowe/Polsat

"MARIAN! STARA PIERDOŁO! NA CO CZEKASZ? ODSTRZEL MU ŁEB RAZEM Z D*PĄ!" ~ Helena Paździoch z "Kiepskie Things".

Kiepskie Things to najlepsze wideo, które zobaczycie w tym roku

"Panowie, tam u mnie u góry w kiblu... STRASZY" - te słowa Arnolda Boczka zapowiadają nam jeden z najlepszych crossoverów w historii. Mowa o "Kiepskie Things" autorstwa Kaka Projects, które na dobrą sprawę jest parodią zwiastuna "Stranger Things" wykonaną przy pomocy scenek ze "Świata według Kiepskich".  

Polecamy

"Kiepscy" tematów paranormalnych się nigdy nie bali, a niektóre scenki rodzajowe to się nawet fizjologom nie śniły. Kaka Projects postanowił to wykorzystać, tworząc wspomniany crossover "Kiepskie Things", idealnie dobierając fragmenty polskiej komedii w celu przyrządzenia zapowiedzi mocarnego horroru sci-fi klasy Z. 

Prawda jest taka, że słowa nie oddadzą tego jak świetne jest to wideo (scenka jak wódka sama się polewa do kieliszków <3), więc po prostu je sami obejrzyjcie:

Nie jesteśmy w zachwytach osamotnieni - pod wideo są same pozytywne komentarze, a film "Kiepskie Things" w niecałe 2 dni od premiery zdobył ponad 132 tysiące wyświetleń. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.