Kto jest Twoim ulubionym wojownikiem z serialu „Power Rangers”? [SONDA]

Sergiusz Kurczuk
17.08.2018 16:00
Kto jest Twoim ulubionym wojownikiem z serialu „Power Rangers”? [SONDA] Fot. kadr z serialu Power Rangers

Serial „Power Rangers” w 2018 roku obchodzi 25. rocznicę powstania. Z tej okazji stworzyliśmy sondę, w której pytamy o ulubionego Rangera spośród bohaterów produkcji. 

„Go, go Power Rangers!” - tak zaczynały się weekendowe poranki pod koniec lat 90. w każdym polskim domu, w którym mieszkało jakieś dziecko. Chociaż serial o wojownikach w kolorowych zbrojach dotarł do naszego kraju z lekkim poślizgiem, zdobył taką samą popularność jak w innych zakątkach świata. „Power Rangers” byli niezwykle rozhwytywanymi bohaterami. Trudno w to uwierzyć, ale od momentu, kiedy Zordon po raz pierwszy zwołał grupę nastolatków niedługo minie 25 lat. Z tej okazji postanowiliśmy stworzyć sondę, w której pytamy Was o ulubionego wojownika z serialu firmy Saban.

„Power Rangers” - ulubiony wojownik

Od debiutu w 1993 roku na antenie pojawiło się wiele kontynuacji. My postanowiliśmy się jednak skupić na produkcji, która w oryginale nazywała się „Mighty Morphin Power Rangers”. Pierwszy odcinek wyemitowano 28 sierpnia 1993 roku. Z okazji zbliżającego się 25-lecia w specjalnym epizodzie obecnie tworzonych przygód Rangersów pojawi się legenda serialu - Jason David Frank, który wcielił się w Zielonego/Białego Rangera (Tommy Olivuer). W skład grupy wchodziło jednak więcej postaci: Czerwony Ranger (Jason Lee Scott), Czarny Ranger (Zack Taylor), Niebieski Ranger (Billy Cranston), Żółta Rangerka (Trini Kwan) i Różowa Rangerka (Kimberly Ann Hart). 

Skład zmienił się w 3. sezonie serialu. W drużynie pozostali jedynie Billy i Tommy, a miejsca pozostałych Rangerów wypełnili kolejno Rocky DeSantos, Adam Park, Aisha Campbell oraz Katherine Hillard. My skupimy się jednak na dwóch pierwszych sezonach serialu, które wydają się najbardziej ikoniczne. Zapraszamy więc do naszej sondy!

Przechwytywanie

Odpowiedzi zbieramy do poniedziałku 27 sierpnia 2018 roku. 

Chociaż popularność „Power Rangers” osłabła, nadal powstają kolejne seriale o Rangersach. W 2017 roku w kinach pojawił się film o herosach sterujących potężnymi maszynami, łączącymi się w Megazorda. Nie odniósł jednak planowanego sukcesu. Firma Hasbro, która niedawno nabyła prawa do „Power Rangers”, nie zraziła się i niebawem planuje stworzyć kolejną filmową wersję przygód Rangersów. Czy tym razem się uda? Przekonamy się za kilka lat. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.