"Lucyfer" - w 6. sezonie pojawi się wątek Black Lives Matter

22.08.2020 13:44
Foto: John P Fleenor/Capital Pictures/East News|undefined Fot. John P Fleenor/Capital Pictures/East News

Twórcy "Lucyfera" ujawnili, że w kolejnym sezonie chcą nawiązać do ruchu Black Lives Matter.

Od piątku 21 sierpnia 2020 roku fani "Lucyfera" mogą cieszyć się dalszymi przygodami uroczego diabła rozwiązującego zagadki kryminalne. I choć przed nami jeszcze druga połowa 5. sezonu, twórcy ujawnili jeden z pomysłów na serię 6.

"Lucyfer" - w 6. sezonie pojawi się wątek Black Lives Matter

ldy Modrovich i Joe Henderson zdradzili w rozmowie z ET Online, że b 6. sezonie "Lucyfera" znajdzie się bardzo ważny dla nich odcinek. Showrunnerzy postanowili pójść w ślady twórców "Brooklyn 9-9" i nawiązać do głośnego obecnie ruchu Black Lives Matter. Uznali bowiem, że jako serial o detektywach i policjantach są niejako zobowiązani do poruszenia tej kwestii.

Modrovich i Henderson wyjaśnili, że cała ekipa (w tym obsada) była zaangażowana w tworzenie tego epizodu. Podobno polały się nawet łzy. Obiecano także, że całość ujęta zostanie z odpowiednią dozą wyczucia. Czy tak właśnie będzie? Cóż, przekonamy się.

Osiem pierwszych odcinków 5. sezonu "Lucyfera" znajdziecie już w bibliotece Netfliksa. Obecnie nie znamy daty premiery drugiej części serii, ale istnieje szansa, że otrzymamy ją jeszcze w tym roku

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.