Macaulay Culkin przyjął rolę w AHS przez obietnicę... sceny "dzikiego seksu" z Kathy Bates?

08.05.2020 13:43
Foto: VALERIE MACON/AFP/East News|undefined Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Macaulay Culkin wystąpi w 10. sezonie "American Horror Story". Ryan Murphy zdradził, jak udało mu się przekonać aktora do przyjęcia roli.

10. sezon "American Horror Story" wzbudza silne emocje, przede wszystkim ze względu na obsadę. Do serialu powróci część jego największych gwiazd, a także zawita nowa - Macaulay Culkin. Znany z roli Kevina McCallistera aktor wystąpi w bliżej nieznanej, ale "szalonej" roli. Twórca AHS wyznał w ostatnim wywiadzie, co sprawiło, że Macaulay  przyjął angaż. 

"American Horror Story" - Macaulay Culkin przyjął rolę przez obietnicę sceny "dzikiego seksu" z Kathy Bates?

Ryan Murphy udzielił ostatnio dość obszernego wywiadu dla magazynu E! News, w którym opowiedział głównie o swojej najnowszej produkcji - serialu "Hollywood", który stworzył dla Netfliksa. Nie zabrakło również miejsca dla kilku wzmianek o kolejnym sezonie "American Horror Story". Twórca skomentował przede wszystkim angaż Macaulaya Culkina, który wywołał wiele szumu. 

Zawsze kochałem pracę Macaulaya Culkina. Uwielbiałem wszystko, co robił. Uwielbiam go w "Kevinie samym w domu", ale także te nowsze produkcje z jego udziałem, choć w ostatnim czasie dużo nie pracował.

Następnie Murphy przeszedł do kwestii rozmowy z Culkinem. I tutaj robi się ciekawie. Jak reżyser przekonał gwiazdora do występu w swoim serialu? Sceną "dzikiego seksu", którą jego bohater dzielił będzie z Kathy Bates.

Poprosiłem o rozmowę telefoniczną z nim i się zgodził. Zazwyczaj na etapie obsadzania ról, nie pozwalam ludziom czytać scenariusza, ale tu stwierdziłem: "Słuchaj, jest taka scena". I opowiedziałem mu o postaci i o tym, że uprawia dziki, gorący seks z Kathy Bates i rzeczy w tym stylu. Wtedy przerwał i powiedział: "Brzmi, jakbym urodził się, by to zagrać". Przyjął rolę tu i teraz.

Prace nad scenariuszem do 10. sezonu AHS zostały już ukończone i ekipa jest gotowa do rozpoczęcia zdjęć, jak tylko będzie to możliwe. W obsadzie najnowszej odsłonie znaleźli się: Sarah Paulson, Evan Peters, Billie Lourd, Leslie Grossman, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross, Finn Wittrock i - oczywiście - Macaulay Culkin.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.