Marvel pokazał pierwsze materiały z seriali "Moon Knight" i "She-Hulk". Jest na co czekać

15.11.2021 10:40
Marvel pokazał pierwsze materiały z seriali "Moon Knight" i "She-Hulk". Jest na co czekać Fot. materiały prasowe/Disney+

W połowie listopada 2021 roku odbył się Disney+ Day, podczas którego mogliśmy się dowiedzieć co nieco na temat przyszłości seriali od Marvel Studios.

Marvel pokazał pierwsze zapowiedzi She-Hulk i Moon Knight

Marvel Studios zaprezentowało światu pierwsze zapowiedzi z seriali "She-Hulk", "Moon Knight", "Ms. Marvel", a także dosłownie jedno ujęcie z "Secret Invasion", na którym widzimy mocno podstarzałego, brodatego Nicka Fury'ego (Samuel L. Jackson). Oprócz tego potwierdzono powstanie kolejnych nowych seriali.

Polecamy

Dwoma kolejnymi spin-offami są "Echo" (postać poznamy w nadchodzącym serialu "Hawkeye") oraz zapowiedziana wcześniej "Agatha: House Of Harkness" (serial będzie kontynuował historię znaną z serialu "WandaVision"). Zapowiedzi wspomnianych powyżej seriali zobaczycie poniżej:

Oscar Isaac będzie świetny jako "Moon Knight", co raczej nikogo nie dziwi, natomiast Marvel potwierdził, że w "She-Hulk" pojawi się Mark Ruffalo jako Hulk/Bruce Banner. Mieliśmy też okazję zobaczyć Tatianę Maslany w roli tytułowej, która zwraca się bezpośrednio do widzów (jak Deadpool).

Polecamy

Potwierdzono ponownie, że seriale "What If?" i "Loki" doczekają się kolejnych sezonów, a także zdradzono, że serial "Ms. Marvel" został przesunięty na lato 2022 roku (chociaż pierwotnie miał się pojawić jeszcze w 2021 roku).

Niestety, oprócz tego nie pojawiło się zbyt dużo dat - wiemy, że najbliżej premiery jest serial "Hawkeye", który ma zadebiutować już 24 listopada 2021 roku. W przyszłym roku zobaczymy na pewno "She-Hulk", "Moon Knight" i "Ms. Marvel". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.