Marzenie fanów "Flasha" spełnione. Superbohater ratował miasto w rytm piosenki Queen

09.10.2019 12:09
Foto: materiały prasowe The CW|undefined Fot. materiały prasowe The CW

Fani "Flasha" w końcu otrzymali to, czego pragnęli od pierwszego odcinka. W serialu wykorzystano ikoniczny utwór zespołu Queen.

"Flash" to jeden z czołowych seriali stacji The CW, wchodzący w skład uniwersum Arrowverse. Z okazji premiery 6. sezonu twórcy postanowili spełnić marzenie fanów, którzy od odcinka pilotażowego marzyli, by usłyszeć w serialu utwór "Flash's Theme" zespołu Queen.

Flash ratował miasto w rytm piosenki Queen

"Into the Void" rozpoczął 6. sezon serialu "Flash", w którym to Barry Allen, aka najszybszy człowiek świata, ratuje mieszkańców Central City. Już od premiery pierwszego odcinka produkcji, fani marzyli by z głośników wybrzmiał "Flash's Theme". Przyszło im na to czekać pięć lat. W najnowszym odcinku, gdy Barry przygotowuje się do wejścia w gigantyczną czarną dziurę, jego najlepszy przyjaciel Cisco postanawia zadbać o odpowiedni podkład muzyczny. Włącza wówczas ikoniczny utwór zespołu Queen, kwitując to słowami:

Już od pierwszego dnia czekałem na odpowiedni moment, by tego użyć.
Przeczytaj także

"Flash's Theme" to utwór zespołu Queen nagrany w 1980 roku na potrzeby filmu "Flash Gordon". Była to wcześniejsza adaptacja komiksu o przygodach tytułowego superbohatera, w którego roli wystąpił wówczas Sam J. Jones.

Zobacz też: 14 najlepszych seriali o superbohaterach [RANKING]

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.