Netflix zapowiedział 2. sezon serialu "Rozczarowani" i podał datę premiery kontynuacji

17.05.2019 09:33
Rozczarowani|undefined Fot. kadr z serialu Rozczarowani

Platforma Netflix zapowiedziała, kiedy zobaczymy nowy sezon animacji "Rozczarowani" - zwariowanego serialu animowanego fantasy twórcy "The Simpsons" i "Futuramy".

Księżniczka alkoholiczka, cyniczny demon i zadziorny elf powrócą w 2. sezonie serialu "Rozczarowani". Platforma Netflix zapowiedziała, kiedy fani szalonej animacji mogą spodziewać się kontynuacji przygód Bean, Elfo i Luciego. Czy nowe odcinki będą cieszyć się taką samą popularnością jak debiut?

"Rozczarowani" - Netflix zapowiedział 2. sezon serialu

Jeśli lubicie humor zaprezentowany w "The Simpsons" i "Futuramie" i jakimś cudem nie widzieliście jeszcze "Rozczarowanych", to koniecznie nadróbcie tę pozycję. Pierwszy sezon zadebiutował w roku 2018 na Netfliksie. Twórcą karykaturalnej historii osadzonej w świecie fantasy jest Matt Groening, który odpowiadał za wyżej wymienione produkcje telewizyjne. Akcja dzieje się w fantastycznym świecie inspirowanym średniowieczem, który jednak podejrzanie często przypomina problemy naszego świata ukazane w krzywym zwierciadle. Główna bohaterką jest zdegenerowana księżniczka Bean, jej karłowaty towarzysz imieniem Elfo oraz osobisty demon następczyni tronu imieniem Luci. Chociaż całe trio to zupełnie inne osobowości, łączy ich jedno - są wyrzutkami. Na swojej drodze spotkają oczywiście największe potwory każdego przyzwoitego bestiariusza świata fantasy - trolle, ogry, harpie, duchy i bardzo głupich ludzi. 

1. sezon cieszył się dość dużą popularnością wśród widzów. Z tego powodu zdecydowano się na stworzenie zupełnie nowych 20 odcinków serialu. Już za kilka miesięcy zobaczymy drugą część 1. sezonu. 10 nowych odcinków zadebiutuje już 20 września 2019 roku.

"Rozczarowani" sezon 2 - kiedy premiera na Netflix?

Jak podaje serwis Variety,  Netflix zapowiedział, że niebawem powstanie 2. sezon serialu "Rozczarowani". Na razie nie znamy dokładnej daty premiery. Zdradzono jedynie, że kontynuacja również zostanie podzielona na dwie części i trafi na platformę w 2020 i 2021 roku.

>>Zobacz też: Rick i Morty zapowiadają swój wielki powrót. Kiedy premiera 4. sezonu?<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.