Ostatni projekt Stana Lee to superbohaterski serial animowany z Arnoldem Schwarzeneggerem

Sergiusz Kurczuk
30.05.2019 15:47
Stan Lee, Fot. East News/Everett Collection, materiały promocyjne

Według najnowszych informacji ostatnią produkcją, nad którą pracował Stan Lee, był serial animowany o superherosach z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej.

Chociaż niedługo minie rok od śmierci Stana Lee, za jakiś czas zobaczymy jego ostatnie dzieło. Okazuje się, że finalnym tytułem, nad którym pracował współtwórca Marvel Comics, był serial animowany "Superhero Kindergarten". W produkcji poświęconej superbohaterom główną rolę zagra Arnold Schwarzenegger.

"Superhero Kindergarten" - ostatni projekt Stana Lee

Jak podaje Variety, Lee tuż przed śmiercią zajmował się produkcją historii dla najmłodszych, będącej połączeniem kina superbohaterskiego z komedią "Gliniarz w przedszkolu". Głosu głównemu bohaterowi użyczy Arnold Schwarzenegger - gwiazda wyżej wspomnianego filmu z 1990 roku. Schwarzenegger wcieli się w przeciętnego nauczyciela WF-u, który za sprawą pyłu z komety zyskał niegdyś nadludzkie umiejętności i stał się herosem o pseudonimie Captain Courage (Kapitan Odwaga) - jednym z największych obrońców Ziemi. Niestety bohater przegrał w pojedynku ze swoim nemezis - Doktorem Superiorem i stracił moce. Jednak kiedy nastąpił wybuch cząsteczek zawierających w sobie super-energię, pojawiły się plotki o grupie przedszkolaków o mocach podobnych do umiejętności Captain Courage'a. Wuefista postanawia wychować swoich podopiecznych na nowe pokolenie superbohaterów.

Superhero Kindergarten Fot. foto: materiały promocyjne
Przeczytaj także

Schwarzenegger skomentował swój udział w "Superhero Kindergarten" w rozmowie z Variety.

To dla mnie duma i zaszczyt, że mogę uczyć dzieciaki nie tylko na temat ich supermocy, ale również dawać lekcję małym widzom na całym świecie o tym, jak ważne są zdrowie, ćwiczenia i dobre odżywianie.

Serial nie tylko będzie pełnił funkcje rozrywkową, ale również edukacyjną. Produkcja powstanie pod skrzydłami wytwórni POW! Entertainment - firmy Stana Lee. To nie pierwsza wspólna produkcja Lee i Schwarzeneggera. Poprzednio gwiazdorzy pracowali przy kreskówce "The Governator".

Była to podkoloryzowana wersja życia Schwarzeneggera, w której tytułowy bohater ustępuje z urzędu gubernatora Kalifornii i zostaje superbohaterem. Niestety produkcja nigdy oficjalnie nie ujrzała światła dziennego. Miejmy nadzieję, że w przypadku "Superhero Kindergarten".

Zobacz też: Stan Lee stworzył ostatniego superbohatera wraz ze swoją córką. Kim jest Dirt Man?

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.