Oto disneyowski "Komisarz Alex". Zobaczcie zwiastun "Turnera & Hoocha"

24.06.2021 11:36
Oto disneyowski "Komisarz Alex". Zobaczcie zwiastun "Turnera & Hoocha" Fot. materiały prasowe/Disney+

Disney postanowił zrewitalizować kolejną starą markę - tym razem padło na "Turnera i Hoocha", czyli kultową komedię z 1989 roku z Tomem Hanksem w roli głównej. Tym razem produkcja będzie serialem.

Oto disneyowski Komisarz Alex. Zwiastun Turnera i Hootcha

Niecały miesiąc przed premierą serialu, Disney+ postanowił pokazać światu zwiastun "Turnera i Hoocha", czyli w sumie kontynuacji filmu o tym samym tytule z 1989 roku. Niestety, w krótkim materiale dowiedzieliśmy się, że oryginalny Turner (grany przez Toma Hanksa) zmarł w trakcie długiej przerwy. Z drugiej strony Hooch jest podobno "reinkarnacją" oryginalnego psa, więc trudno wiedzieć, czy możemy wierzyć w cokolwiek.

Polecamy

Główną rolę w serialu zagra Josh Peck. Ten wcieli się w Scotta Turnera, syna bohatera oryginału. Ten jest detektywem, który nagle dostaje pod opiekę wielkiego mastiffa Hoocha. Duet szybko staje się świetny w rozwiązywaniu wszelkiej maści zagadek i zbrodni. Tak dosłownie - to jest "Komisarz Alex", tylko zamiast owczarka niemieckiego jest mastiff, a zamiast Polski jest San Francisco. 

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun:

Polecamy

Oprócz Pecka w obsadzie pojawią się: Carra Patterson jako Jessica Baxter, partnerka Scotta; Brandon Jay McLaren jako Xavier Wilson, były żołnierz; Anthony Ruivivar jako komendant James Mendez, szef Scotta i ogromny fan Hoocha; Lyndsy Fonseca jako Laura Turner, siostra Scotta, a także Becca Tobin jako Brooke, była dziewczyna Scotta. 

Serial "Turner & Hooch" ma zadebiutować na Disney+ już 21 lipca 2021 roku. Twórcą serialu jest Matt Nix, który pełni również role producenta wykonawczego i scenarzysty.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.