Oto najpaskudniejszy pluszowy Baby Yoda. Wygląda gorzej od Zgredka

28.12.2020 15:46
Oto najpaskudniejszy pluszowy Baby Yoda. Wygląda gorzej od Zgredka Fot. Lucasfilm Limited / The Hollywood Archive / Hollywood Archive/Ph

Zdarzyło wam się kiedyś zamówić coś z niesprawdzonej strony w internecie i być wielce rozczarowanym, że otrzymana przesyłka nie przypomina wyglądem tego, co było w sklepie? Takie coś przeżył użytkownik Twittera, który chciał kupić pluszowego Baby Yodę na Święta.

Oto najbrzydszy pluszowy Baby Yoda, jakiego zobaczycie

Święta, święta i po świętach. Mamy nadzieję, że tegoroczne prezenty okazały się być dla was lepsze, niż ten, który otrzymał użytkownik Twittera o nazwie Fausto. Udostępnił bowiem zdjęcie pluszowego Baby Yody, którego zamówił na popularnej stronie Wish.com. Ten jednak nie przypomina za bardzo dzieciaka znanego z serialu "The Mandalorian", a bliżej mu raczej do Zgredka z filmów "Harry Potter".

Polecamy

I o ile Zgredek nie był najładniejszym stworzeniem na świecie, to chociaż nadrabiał sercem ze złota i lojalnością wobec przyjaciół. Szmaciany Baby Yoda nie nadrabia niczym, a w najlepszym wypadku może pełnić jedynie funkcję małego stracha na wróble. Zresztą zobaczcie sami:

Polecamy

W odpowiedziach na tweet Fausto znajdziemy też inne "potworki" udostępniane przez użytkowników Twittera. Jeden z nich przestrzegł ludzi przed kupowaniem Baby Yody również z eBay. Tam można bowiem trafić na takiego stwora:

Ten drugi Baby Yoda przypomina nieco Yogurta z "Kosmicznych jaj":

Polecamy

Baby Yoda najprawdopodobniej powróci w 3. sezonie "The Mandalorian", który ma zadebiutować pod koniec 2021 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.