"Peaky Blinders" - zobaczcie powrót gangu w zwiastunie finałowego sezonu serialu

03.01.2022 10:27
"Peaky Blinders" - zobaczcie powrót gangu w zwiastunie finałowego sezonu serialu Fot. Album Online/East News

W obsadzie powracają oczywiście Cillian Murphy, Tom Hardy, Anya Taylor-Joy, Paul Anderson oraz Finn Cole. Zobaczcie zapowiedź końca "Peaky Blinders".

Peaky Blinders - oto zwiastun finałowego sezonu

Szósty i zarazem finałowy sezon "Peaky Blinders" ma zagościć na naszych ekranach już w 2022 roku. Z tej okazji BBC postanowiło podzielić się ze światem pierwszym oficjalnym zwiastunem nadchodzącej produkcji.

Polecamy

Oczywiście w nowym sezonie w głównych rolach powrócą Cillian Murphy, Tom Hardy, Paul Anderson, Finn Cole oraz Sophie Rundle. Zobaczymy również ponownie Anyę Taylor-Joy w roli Giny Gray, którą poznaliśmy w 5. sezonie produkcji.

Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź nowych odcinków "Peaky Blinders":

Polecamy

Wiemy, że twórca serialu Steven Knight ma dość ekstensywne plany na przyszłość marki "Peaky Blinders" - wśród nich jest m.in. film tworzony we współpracy z Netflix. 

Producent wykonawcza Caryn Mandabach zapowiedziała, że nowy sezon "Peaky Blinders" będzie najlepszym w historii serialu. W 5. serii Tommy wszedł w politykę i zrozumiał, że jego decyzje mają wpływ nie tylko na rodzinę Shelbych i ich biznes, ale także potencjalnie na całą Wielką Brytanię. Nowe odcinki mają również eksplorować ideę faszyzmu. Dokładna data premiery finałowych epizodów "Peaky Blinders" jest nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.