Początkowo w 1. sezonie "Stranger Things" miały zginąć dwie główne postacie

Sergiusz Kurczuk
31.10.2018 10:31
Początkowo w 1. sezonie "Stranger Things" miały zginąć dwie główne postacie Fot. kadr z serialu Stranger Things

Mało brakowało a dwójka głównych bohaterów "Stranger Things" nie pojawiłaby się w 2. sezonie. O których postaciach z hitu Netfliksa mowa?

Minął właśnie rok od premiery 2. sezonu serialu "Stranger Things". Fani hitu serwisu Netflix wciąż czekają na kontynuację niesamowitych przygód dzieciaków z miasteczka Hawkins. Niestety w tym roku fani produkcji będą musieli obejść się komiksem uzupełniającym odcinki oraz książką "Stranger Things: Worlds Turned Upside Down: The Official Behind-The-Scenes Companion", która zdradza kulisy powstawania serialu. Pojawiła się w niej szokująca informacja dotycząca oryginalnych losów dwójki głównych bohaterów.

"Stranger Things" - kto miał zginąć w pierwszym sezonie?

Serwis NME zaprezentował jeden ze szczegółów, który znalazł się w książce o "Stranger Things". Twórcy serialu bracia Duffer ujawnili, że początkowo na końcu 1. sezonu chcieli zabić dwóch głównych bohaterów. O kogo chodziło?

Eleven miała poświęcić życie, by uratować sytuację. Od początku to miał być koniec zabawy. Ale kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że serial ma potencjał na kontynuację, musieliśmy zostawić więcej przestrzeni, ponieważ w głębi duszy wiedzieliśmy, że bez Eleven się nie uda. Wtedy wiedzieliśmy już, jak wyjątkowa jest Millie [Bobby Brown]. Jeśli ma byc więcej "Stanger Things", Eleven musiała wrócić.

Drugim bohaterem, który miał umrzeć, był Steve Harrington, grany przez Joe'go Keery'ego. Ulubieniec widzów początkowo miał mieć zupełnie inny charakter. Według twórców Steve miał być "dupkiem", który zasłużył na śmierć. Na szczęście stało się inaczej i w 2. sezonie Keery mógł wnieść swoją postać na nowy poziom.

"Stranger Things" sezon 3 - kto pojawi się w nowym sezonie?

1. sezon jednak za nami i fani marzą o kolejnej dawce przygód dzieciaków z Hawkins. Na razie bracia Duffer trzymają kontynuację w tajemnicy, chociaż stopniowo pojawiają się kolejne informacje dotyczące fabuły serialu. Według najnowszej z nich powróci jedna z kluczowych dla 2. sezonu postaci. Serwis Sreenrant podał, że w 3. sezonie zobaczymy ponownie Łupieżcę Umysłów - ogromnego potwora, który zamieszkuje Drugą Stronę. Stwór chciał przeniknąć do materialnego świata, ale główni bohaterowie na czele z Jedenastką zamknęli portal i pokrzyżowali plany Łupieżcy Umysłów.

Akcja 3. sezonu "Stranger Things" będzie toczyć się latem roku 1985. Poznamy nowych bohaterów i kolejne próby przejęcia Hawkins przez mroczne siły. Na razie nie potwierdzono dokładnej daty premiery. Wiadomo jedynie, że serial trafi na Netflix latem roku 2019.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.