"Polityka" Patryka Vegi również powróci jako serial. Kiedy ukażą się odcinki?

18.11.2019 10:12
Foto: kadr ze zwiastuna filmu Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Polityka"/ Patryk Vega

"Polityka" to głośny film Patryka Vegi, który już wkrótce ukaże się w formie serialu. Kiedy zadebiutują odcinki i gdzie będzie można je obejrzeć?

Najnowsze dzieło Patryka Vegi to zdecydowanie jedna z najgłośniejszych tegorocznych premier w naszym kraju. Portret polskich polityków podany przez twórcę "Pitbulla" wzbudził liczne kontrowersje, co stanowczo przyczyniło się do jego sukcesu finansowego. Nic zatem dziwnego, że reżyser ponownie zdecydował się na emisję rozszerzonej wersji swojego filmu.

"Polityka" Patryka Vegi powróci jako serial

"Polityka" zostanie wyemitowana jako 4-odcinkowy mini serial. Każdy epizod trwać będzie 45 minut i znacznie rozbuduje wątki, które widzieliśmy w filmie. Dwa pierwsze odcinki ukażą się w sobotę 21 grudnia, kolejno o 21:00 i 21:45. Kolejne dwa pojawią się następnego dnia, 22 grudnia, również o 21:00 i 21:45. Całość wyemituje stacja Canal +.

Przeczytaj także

Nie jest to rzecz jasna pierwszy przypadek, gdy Patryk Vega przekształca swój film w serial. Miało to już miejsce w przypadku "Pitbulla", "Botoksu", "Kobiet mafii", czy "Służb specjalnych".

Zobacz też: "Kobiety Mafii" czy "Botoks"? Przedstawiamy listę najgorszych filmów Patryka Vegi

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.