Powracają "Tajemnice Smallville"! Tom Welling jest zaangażowany w projekt

25.06.2021 15:18
Powracają "Tajemnice Smallville"! Tom Welling jest zaangażowany w projekt Fot. COLLET/SIPA/EAST NEWS

Tom Welling i Michael Rosenbaum pracują podobno nad nowym serialem osadzonym w świecie "Tajemnic Smallville". Informację podał jeden z gwiazdorów oryginalnej produkcji.

Powrócą Tajemnice Smallville? Tom Welling zapowiada nową odsłonę serialu

"Tajemnice Smallville" to jedna z najpopularniejszych aktorskich wersji przygód Supermana, która skupiała się w głównej mierze na okresie dojrzewania Clarka Kenta i jego przyjaciół. Przygody grupy mogliśmy oglądać przez ponad dziesięć lat, a serial w końcu zakończył się ikonicznym ujęciem Clarka wbiegającego na dach redakcji Daily Planet, gdzie rozdarł koszule, prezentując fanom ikoniczne logo Supermana. 

Polecamy

Co ciekawe, Tom Welling i Michael Rosenbaum powrócili do swoich ról w ramach produkcji "Crisis on Infinite Earths", który był crossoverem większości aktorskich seriali ze świata DC Comics. To jednak nie koniec Supermana w wersji Wellinga.

Aktor niedawno zdradził za pomocą programu Cameo, że wraz z Michaelem Rosenbaumem pracują nad animowanym serialem, który miałby być kontynuacją "Tajemnic Smallville". Panowie podobno chcą zaprosić do współpracy większość obsady znanej z pierwowzoru. Nagranie trafiło oczywiście na Twittera, wzbudzając zainteresowanie fanów. Jak słyszymy w wypowiedzi Toma Wellinga:

Michael Rosenbaum i ja pracujemy nad animowanym serialem, bo chcemy przywrócić do życia te postaci i przy okazji użyć do tego większości oryginalnych członków obsady. Ale nie mów o tym nikomu! To wciąż jest sekret, cały czas nad tym pracujemy. 
Polecamy

Oczywiście nie są to oficjalnie informacje, jednak jeśli Tom Welling już teraz się wygadał, to oficjalne ogłoszenie ze strony HBO Max, czy CW powinno nadejść lada moment.

Główne role w serialu "Tajemnice Smallville" zagrali: Tom Welling, Kristin Kreuk, Michael Rosenbaum, Eric Johnson, Sam Jones III, Allison Mack, Annette O’Toole, John Schneider, John Glover, Jensen Ackles, Erica Durance, Aaron Ashmore, Laura Vandervoort, Cassidy Freeman, Sam Witwer, Justin Hartley oraz Callum Blue. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.