Powstanie reboot "Słodkich kłamstewek". Odpowiedzą za niego twórcy "Riverdale"

03.09.2020 11:24
Słodkie kłamstewka|undefined Fot. LFI/Photoshot/REPORTER

Serial "Pretty Little Liars" znany też jako "Słodkie kłamstewka" doczeka się rebootu. Osobami odpowiedzialnego za nową wersję produkcji będą twórcy "Riverdale".

Dobre wieści dla miłośników seriali dla nastolatków. Potwierdzono, że niebawem ruszą prace nad nową wersją serialu "Pretty Little Liars", znanego w Polsce jako "Słodkie kłamstewka". Stworzą go osoby odpowiedzialne za inną produkcję tego typu - "Riverdale".

"Pretty Little Liars" - reboot od twórców "Riverdale"

Serial "Słodkie kłamstewka" to adaptacja serii powieści Sary Shepard. Produkcja opowiada o czterech przyjaciółkach z sennego amerykańskiego miasteczka, które, tak jak jego mieszkańcy kryje wiele tajemnic. Jedną z nich jest dziwna śmierć piątej dziewczyny z paczki. Niewyjaśniony zgon wkrótce daje o sobie znać za sprawą A. - niezidentyfikowanej osoby, która wywraca życia protagonistek do góry nogami.

Przeczytaj także

Jak podaje The Hollywood Reporter, niebawem zobaczymy nową wersję tej opowieści. Tę informację potwierdził Roberto Aguirre-Sacasa, a także studio Alloy Entertainment. Aguirre-Sacasa osobiście zajmie się scenariuszem rebootu. Nie będzie to jednak remake serialu ABC. Twórca zapowiedział, że planuje pokazać widzom nową historię z nowymi postaciami w roli głównej.

Przeczytaj także

Aguirre-Sacasa będzie również pełnił rolę producenta wykonawczego, w czym wesprą go Leslie Morgenstein i Gina Girolamo z Alloy Entertainment. Przedstawiciele Warner Horizon, którzy odpowiadali za oryginalny serial odmówili skomentowania donieseń. Na razie nie nie wiadomo, dokąd trafią nowe "Słodkie kłamstewka". Prawdopodobnie będzie to WBTV - siostrzana stacja telewizyjna platformy HBO Max. WBTV odpowiada już za jeden podobny reboot - nową odsłonę "Plotkary".

Przeczytaj także

Oryginalny serial "Pretty Little Liars" zadebiutował w roku 2010 i doczekał się sześciu sezonów. Ostatni odcinek wyemitowano w roku 2016. W rolach głównych wystąpiły Lucy Hale, Troian Bellisario, Ashley Benson, Shay Mitchell i Sasha Pieterse. Tytuł  doczekał się dwóch spin-offów - "Ravenswood" i "Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki". Oba zostały zakończone po jednym sezonie.

Przeczytaj także

 

Zobacz też: Top 9: najlepsze seriale młodzieżowe. Które seriale dla nastolatków warto obejrzeć?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.