"Przeznaczenie: Saga Winx" powróci z 2. sezonem. Netflix ogłasza kontynuację serialu

19.02.2021 12:06
Winx sezon 2 Netflix Fot. materiały prasowe Netflix

Nie minął miesiąc od premiery serialu "Przeznaczenie: Saga Winx", a Netflix już zapowiedział kolejny sezon przygód młodych wróżek z Alfei. Kiedy wystartują zdjęcia do 2. sezonu?

"Przeznaczenie: Saga Winx" - Netflix ogłasza 2. sezon serialu

Mamy dobre wieści dla wszystkich, którzy z łezką w oku wspominali dzieciństwo podczas seansu aktorskiej wersji "Winx" na NetflixSłynne wróżki nadal będą trenować swoje moce w Alfei! 18 lutego 2021, czyli niecały miesiąc od premiery serialu, serwis ogłosił kontynuację produkcji opartej na słynnej włoskiej kreskówce.

Polecamy

Brian Young, showrunner serialu "Przeznaczenie: Saga Winx", który wcześniej miał już na swoim koncie "Pamiętniki wampirów" tak skomentował decyzję giganta streamingowego:

Sześć odcinków 1. sezonu dotknęło zaledwie powierzchni tego niezwykle bogatego świata i zamieszkujących go potężnych wróżek. Nie mogę się doczekać, aż dowiecie się więcej o Aishy, Stelli, Terze i Musie, podczas gdy historia Bloom będzie się nadal rozwijać. I z pewnością zaskoczy Was to, kto pojawi się w Alfei w nowym semestrze.

"Przeznaczenie: Saga Winx" - co wiemy o 2. sezonie?

W związku z tym, że 2. sezon "Winx" został dopiero ogłoszony, póki co o nowych odcinkach wiadomo bardzo niewiele. Możemy mieć pewność, że w obsadzie zobaczymy ponownie Abigail Cowen w roli Bloom. Powrócą także Hannah van der Westhuysen, Precious Mustapha, Eliot Salt i Elisha Applebaum. Brian Young zapewnił także, że w 2. sezonie zobaczymy nowe postaci, jednak nie wiadomo jeszcze, kto to będzie i kto się w nie wcieli.

Jak poinformował portal Deadline, zdjęcia do 2. sezonu serialu "Przeznaczenie: Saga Winx" mają rozpocząć się jeszcze w tym roku w Irlandii. Nowy sezon będzie składał się z 8 odcinków.

"Przeznaczenie: Saga Winx" to aktorska wersja kreskówki "Winx Club" autorstwa Iginio Straffiego, która zadebiutowała w 2004 roku, szybko stając się jedną z najbardziej uwielbianych animacji w Europie i jedną z pierwszych włoskich kreskówek, jakie sprzedano do USA. Pierwszy sezon aktorskiego serialu zadebiutował na Netflix 22 stycznia 2021. Data premiery nowych odcinków nie została jeszcze ogłoszona.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.