Powstanie 6. sezon serialu „Młodzi Tytani”? Tak twierdzi jedna z aktorek

Kamil Kacperski
04.06.2018 13:12
Teen Titans|undefined Fot. materiały prasowe

Według Tary Strong, która występowała w oryginalnym serialu, musi zostać spełniony jeden warunek - nadchodzący film „Teen Titans Go! to the Movies” musi odnieść sukces komercyjny i mieć dobre wyniki w box-offisie. Pomożecie?

Aktorka napisała na swoim Twitterze, że istnieje możliwość, że powstanie 6. sezon serialu „Młodzi Tytani”. Warunek? Nadchodzący film animowany DC zatytułowany „Teen Titans Go! to the Movies” musi odnieść sukces komercyjny. Niestety, nie zdradzono dokładnie, jakie wyniki musi odnieść w box-offisie, ale możemy założyć, że twórcy najprawdopodobniej chcieli by powtórzyć osiągnięcia „LEGO Batmana”.

Strong występuje w roli Raven już od czasów pierwszego serialu o Młodych Tytanach. Ta cała „obietnica” brzmi absurdalnie i prawdopodobnie jest jedynie sposobem na zachęcenie fanów „starych tytanów” do wybrania się do kina na „Teen Titans Go! to the Movies”:

WOW. Tak, żebyście tylko wiedzieli... dzisiaj podczas sesji do filmu powiedzieli nam, że jeżeli „TT GO!” skopie tyłki, to zrobią nasz serial w tym samym czasie, co 6. sezon... NA SERIO! Więc idźcie zobaczyć nasz film. Nawet, jak nas nienawidzicie!

„Teen Titans Go! to the Movies” - kiedy premiera?

Fani prawdopodobnie chętnie zobaczyliby nowe odcinki przygód oryginalnych Młodych Tytanów. Zwłaszcza, gdyby oznaczało to, że Warner Bros. zakończy produkcję „Teen Titans Go!”, czyli serialu, który przeznaczony jest dla raczej młodszych odbiorców i mocno odbiega od poważnego i dość mrocznego tonu, który był obecny w „Młodych Tytanach”. 

Nie mniej, jeżeli wierzycie w słowa Tary Strong i chcecie zobaczyć 6. sezon „Młodych Tytanów” to zapraszamy was do kin już od 27 lipca 2018 roku. Właśnie wtedy odbędzie się premiera „Teen Titans Go! to the Movies”.

Serialowe plany DC Universe

Nie można zapomnieć również o tym, że powstaje również serial aktorski, który będzie opowiadał o przygodach Młodych Tytanów. Premiera „Titans” ma się odbyć jeszcze w 2018 roku. Serial pojawi się na nowej platformie streamingowej od DC, która nosi nazwę DC Universe.

Oprócz filmowych i serialowych przygód Tytanów zobaczymy jeszcze „Swamp Thing”, czyli bardziej mistyczną stronę uniwersum DC, a także długo oczekiwany 3. sezon animacji „Young Justice”, który będzie nosił podtytuł „The Outsiders”. Niestety, nie znamy daty premiery żadnej z wymienionych produkcji.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.