"Sexify" nadchodzi! Netflix pokazał pierwsze zdjęcia z polskiego serialu o seksie

23.03.2021 14:58
Sexify Netflix Fot. materiały prasowe Netflix

Zapowiadany od roku polski serial Netflixa o seksie w końcu będzie miał swoją premierę! "Sexify" zadebiutuje w serwisie już wiosną 2021. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z produkcji.

"Sexify": Kiedy premiera nowego polskiego serialu Netflixa?

Netflix ogłosił serial "Sexify" dokładnie w Dzień Kobiet 2020, zapowiadając, że produkcja trafi do biblioteki serwisu jeszcze przed końcem roku. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała jednak te plany i data premiery została przesunięta na bliżej nieokreślony termin. Choć dalej nie znamy dokładnej daty premiery, wiemy już, że serial Piotra Domalewskiego i Kaliny Alabrudzińskiej trafi na ekrany już wiosną 2021 roku! Możemy też zobaczyć pierwsze zdjęcia bohaterek "Sexify".

sexify netflix Fot. materiały prasowe Netflix
sexify netflix Fot. materiały prasowe Netflix
sexify netflix Fot. materiały prasowe Netflix

"Sexify": gwiazdorska obsada serialu

"Sexify" zapowiadany jest jako zabawna i prowokująca opowieść o życiu współczesnych dziewcząt, a konkretniej o odkrywaniu przez nie własnej kobiecości i seksualności. Fabuła skupia się na ambitnej studentce informatyki, Natalii, która marzy o wygraniu prestiżowego konkursu. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników. Problem w tym, że sporo wie tylko o programowaniu, ale jej wiedza o seksie jest nikła. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną oraz koleżanką z akademika Moniką. Aby wynaleźć algorytm na kobiecy orgazm, dziewczyny zaczynają odkrywać tajemniczy i zawiły świat seksu, przy okazji dowiadując się coraz więcej o sobie samych.

Polecamy

W głównych rolach zobaczymy aktorki młodego pokolenia: Aleksandrę Skrabę ("Pułapka"), Marię Sobocińską ("Pan T.") oraz Sandrę Drzymalską ("Ostatni komers"), którym na ekranie towarzyszyć będą takie gwiazdy jak: Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Bartosa Gelner, Wojciech Solarz i Ewa Szykulska.

Za produkcję odpowiada Jan Kwieciński z Akson Studio. Serial będzie liczył 8 odcinków. Premiera "Sexify" na Netflix już niebawem.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.