Sophie Turner i Maisie Williams ćpały na planie „Gry o tron”

Sergiusz Kurczuk
10.10.2018 12:54
Sophie Turner i Maisie Williams ćpały na planie „Gry o tron” Fot. kadry z serialu Gra o tron

Jedna z aktorek grających w serialu „Gra o tron” wyznała, że w przerwach między kolejnymi scenami zdarzało jej się zabawić z koleżanką z planu. 

Sukces serialu HBO „Gra o tron” sprawił, że wielu z członków obsady z mało rozpoznawalnych brytyjskich aktorów, stało się międzynarodowymi gwiazdami. Doskonale widać to na przykładzie Sophie Turner i Maisie Williams. Młode aktorki wcieliły się w siostry z rodu Starków i są w serialu od pierwszego odcinka. W ciągu ponad 7 lat od premiery pierwszego sezonu „Gry o tron” między Turner i Williams narodziła się dość bliska relacja, przypominająca trochę bliskość serialowych Aryi i Sansy. Szczegóły przyjaźni zdradziła Turner, która postanowiła się nie krygować.

„Gra o tron” - co Sophie Turner i Maisie Williams robiły w czasie wolnym na planie zdjęciowym?

Aktorka, która zakończyła już zdjęcia do finałowego sezonu „Gry o tron”, postanowiła powspominać dobre chwile z planu zdjęciowego w rozmowie z portalem Cinemablend. Okazuje się, że w przerwie między kolejnymi dniami zdjęciowymi bardzo dobrze bawiła się ze swoją serialową siostrą. Po pracy często u siebie nocowały, wygłupiając się na różne sposoby. 

Byłyśmy trochę wyobcowane na planie „Gry o tron”, ponieważ w ciągu ostatnich paru sezonów Maisie i ja nocowałyśmy razem każdej nocy po kręceniu kolejnych scen, albo kiedy akurat obie byłyśmy w mieście. Siadałyśy sobie, jadłyśmy, oglądałyśmy głupie filmiki i paliłyśmy trawę. Nie wiem, czy mój PR-owiec mnie nie zabiję za to, co mówię. Ćpałyśmy, a potem siadałyśmy razem w łazience, robiąc sobie makijaż. Było fajnie. 

Jeden z tych wieczorów doskonale ilustrują zdjęcia, które trafiły na Instagram Williams w Halloweenową noc 2016 roku. 

Ten niegrzeczny weekend będę pamiętać do końca życia.

Druga fotka w żartobliwy sposób pokazuje miłość aktorek do marihuany

Każdy kocha brownie z haszem.

Przyjaźń Turner i Williams wyszła poza plan „Gry o tron”. Poza tym obie aktorki są zaangażowane w filmy studia Fox opowiadające o mutantach Marvela. Turner wciela się w Jean Grey, w filmach o X-Men natomiast Williams zagra Wolfsbane w nadchodzącej adaptacji komiksu „New Mutants”.

„Gra o tron” sezon 8 - kiedy premiera?

Za kilka miesięcy na antenę HBO trafi ostatni sezon historii walki o Żelazny Tron. Tym samym obie aktorki pożegnają się z rolami mieszkanek Westeros. Na razie nie podano konkretnej daty premiery pierwszego odcinka finału „Gry o tron”. Twórcy zapowiedzieli jedynie, że będzie to druga połowa 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.