Nowe wcielenie Spocka w zwiastunie 2. sezonu „Star Trek: Discovery”

Natalia Hluzow
08.10.2018 15:22
Star Trek Discovery|undefined Fot. kadr ze zwiastuna "Star Trek: Discovery"

Platforma CBS All Access zaprezentowała pierwszy zwiastun 2. sezonu „Star Trek: Discovery”, w którym po raz pierwszy możemy przyjrzeć się Ethanowi Peckowi w roli Spocka.

W sierpniu 2018 świat obiegła informacja, że w 2. sezonie najnowszego serialu z uniwersum „Star Trek” pojawi się młody Spock. Następcą Leonarda Nimoya i Zachary’ego Quinto został Ethan Peck. Po niemal dwóch miesiącach oczekiwania fani serii wreszcie mogą zobaczyć, jak wnuk Gregory’ego Pecka prezentuje się w tej ikonicznej roli.

Ethan Peck jako Spock – foto i wideo

Zdjęcia i materiały wideo z nowego sezonu „Discovery” zostały zaprezentowane w związku z trwającym New York Comic Conem, na którym gościły obsada i ekipa serialu. Jedną z najciekawszych nowin podczas panelu poświęconego serialowi, była ta ujawniona przez showrunnera, Aleksa Kurtzmana. Zapytany o to, czy po 2. sezonie w „Star Trek: Discovery” pojawi się więcej klasycznych postaci, odpowiedział krótko – „tak”.

Fotografia Ethana Pecka w roli Spocka pojawiła się na oficjalnym Instagramie aktora:

Zwiastun jest już natomiast dostępny w sieci, a poza młodym Spockiem, możemy dostrzec w nim też inne nowe postaci, m.in. Rebeccę Romijn w roli Number One.

„Star Trek: Discovery” sezon 2 – kiedy premiera?

Akcja „Star Trek: Discovery” toczy się lata przed oryginalnym serialem „Star Trek”. Oficer Spock, przybrany brat jednej z głównych bohaterek „Discovery”, pojawi się w serialu w związku ze spotkaniem USS Discovery i USS Enterprise. 

Podczas New York Comic Con ogłoszono też datę premiery 2. sezonu „Star Trek: Discovery”. Nowe odcinki będą pojawiały się w CBS All Access od 17 stycznia 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.