"Star Wars: Andor" - zobaczcie zwiastun nowej przygody z Rebeliantami w rolach głównych [WIDEO]

02.08.2022 10:41
"Star Wars: Andor" -  zobaczcie zwiastun nowej przygody z Rebeliantami w rolach głównych [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Disney+

Dowiedzieliśmy się również, że na Disney+ pojawią się od razu 3 pierwsze odcinki serialu "Andor". Znamy też datę premiery.

Star Wars: Andor - zobaczcie zwiastun serialu

Diego Luna powraca do swojej postaci Cassiana Andora w nadchodzącym serialu Disney+ o tytule "Star Wars: Andor". Luna niedawno miał okazję porozmawiać z portalem Deadline i w trakcie dyskusji zdradził, że czuje obecnie cierpliwość, ekscytację oraz nerwy z okazji niedługiej premiery produkcji - ta zbliża się już wielkimi krokami.

Polecamy

A co wiemy oprócz tego? W serialu powrócą znani z "Łotra 1" Saw Gerrera (Forest Whitaker) oraz Mon Monthma (Genevieve O’Reilly), ale widzimy też sporo nowych twarzy - rozpoznawalna jest ta, która należy do Stellana Skarsgaarda, który wcieli się w Luthena, rebelianckiego szpiega/rekrutera.

Zwiastun zapowiada nam definitywną odskocznie od tego, co mieliśmy okazję zobaczyć w "The Mandalorian" i "Księdze Boby Fetta". Nawet dziejący się właściwie w tych samych czasach "Obi-Wan Kenobi" jest na pierwszy rzut oka znacznie inny, niż "Andor". Zobaczcie wideo poniżej:

Serial "Andor" przy okazji będzie najdłuższą produkcją wśród innych tworów Disney+ - już teraz potwierdzono, że pierwszy sezon ma liczyć 12 odcinków (podobnie zresztą jak zapowiedziany już drugi sezon).

Dowiedzieliśmy się również, że opóźniona data premiery wiąże się z niespodzianką dla fanów. Produkcja zadebiutuje teraz 21 września 2022 roku, ale w zamian za to, na Disney+ zobaczymy od razu 3 pierwsze odcinki 1. sezonu "Andora". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.