"Stranger Things 4" - syn Umy Thurman w obsadzie serialu. Wiemy w kogo się wcieli

28.10.2020 11:47
Stranger Things - Levon Thurman-Hawke na planie serialu |undefined Fot. Christopher Oquendo / SplashNews.com/East News

W czwartym sezonie "Stranger Things" poznamy postać graną przez syna Umy Thurman. Jego siostra Maya Hawke od trzeciej części wciela się w Robin Buckley. Czy Levon Thurman-Hawke zagra jej brata?

Trwają zdjęcia do czwartego sezonu serialu "Stranger Things". Jedną z nowych twarzy w obsadzie produkcji będzie Levon Thurman-Hawke - syn Umy Thurman i brat wcielającej się w Robin Mayi Hawke. Kogo zagra?

"Stranger Things" sezon 4 syn Umy Thurman w obsadzie serialu

Pod koniec października 2020 roku pisaliśmy o nowym bohaterze, który prawdopodobnie odegra ważną rolę w nadchodzących odcinkach hitu Netfliksa. Mowa o postaci młodego punkowca, pojawiającego się w wątku Steve'a granego przez Joego Keery'ego.

Przeczytaj także

Jak podaje serwis Bloody Disgusting, udało się zidentyfikować aktora, który gra fana punk rocka. To Levon Thurman-Hawke - młodszy syn Umy Thurman i Ethana Hawke'a oraz brat Mayi Hawke. Dziennikarzom udało się ustalić tożsamość aktora dzięki przeciekom z planu zdjęciowego nowego sezonu "Stranger Things". Nie wykluczone, że w nadchodzącej produkcji zagra brata Robin, która powróci w nowych odcinkach.

Nowego bohatera zagra Levon Hawke - młodszy brat Mayi Hawke.

Na razie doniesienia nie zostały oficjalnie potwierdzone przez twórców serialu ani platformę Netflix, jednak sam zainteresowany udostępnił na swoim Twitterze artykuł serwisu Daily Mail, w którym opisano zaangażowanie młodego aktora do obsady nowego sezonu "Stranger Things".

Thurman-Hawke podziękował za tę informację, co można odebrać jako potwierdzenie udziału w serialu Netfliksa. Według danych z serwisu IMDB syn Umy Thurman nie ma żadnego dorobku aktorskiego, więc rola punkowca będzie jego debiutem. Chłopak ma dopiero 18 lat, ale biorąc pod uwagę historię jego rodziców, przygodę z filmem i tak zaczął stosunkowo późno. Ethan Hawke zadebiutował jako 14-latek, a Uma Thurman w wieku 15 lat.

Przeczytaj także

Młody aktor wcieli się w Eddiego - młodego miłośnika cięższych brzmień, który chociaż wygląda groźnie, ma nerdowskie usposobienie i tak samo, jak buntowniczą muzykę, kocha grać w Dungeons and Dragons. Według ustaleń fanów, akcja czwartego sezonu "Stranger Things" ma się rozgrywać w roku 1986, o czym świadczą plakaty w sklepie z kasetami wideo - nowym miejscu pracy Steve'a. 

Przeczytaj także

"Stranger Things" sezon 4 - kiedy premiera?

Poprzedni sezon "Stranger Things" pozostawił widzów w niepewności. Fabuła nowych odcinków została jednak owiana tajemnicą. Oprócz Keery'ego i rodzeństwa Hawke'ów do obsady powrócili Winona Ryder, Millie Bobby Brown, David Harbour, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Priah Ferguson, Cary Elwes, i Jake Busey. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie czwarty sezon "Stranger Things" trafi na Netflix. Wciąż trwają bowiem prace nad nowymi odcinkami. Platforma planuje premierę w roku 2021.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Ocean wyrzucił na brzeg stwora ze "Stranger Things"? Prawda jest o wiele dziwniejsza [WIDEO] 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.