"Stranger Things" - zobaczcie zapowiedź 2. części 4. sezonu serialu [WIDEO]

10.06.2022 10:59
"Stranger Things" - zobaczcie zapowiedź 2. części 4. sezonu serialu [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Netflix

W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź nowych odcinków 4. sezonu "Stranger Things". Zobaczcie wideo poniżej.

Stranger Things 4 - zobaczcie zapowiedź 2. połowy sezonu

Podczas czwartego dnia Netflix Geeked Week, wirtualnego wydarzenia poświęconego serialom, filmom i grom Netflix, zaprezentowano zapowiedź drugiej części "Stranger Things 4". Ta zapowiada nam kontynuację walki dzieciaków ze złem z Drugiej Strony.

Polecamy

Widzimy wiele efektów specjalnych, scen walki, ale nie dowiadujemy się raczej zbyt dużo na temat fabuły produkcji. Zobaczcie wideo poniżej:

Geeked Week można oglądać przez cały tydzień w serwisach YouTube, Twitter, Twitch, Facebook i TikTok.

W 4. sezonie "Stranger Things", od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a stawianie czoła zawiłościom licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. 

Polecamy

Jeśli dzieciaki rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony. Wiemy, że w produkcji jest już 5. sezon produkcji, więc z tym "kresem horrorów z Drugiej Strony" jeszcze musimy się chyba wstrzymać.

Nowe odcinki "Stranger Things" zadebiutują na Netflix już 1 lipca 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.