„Supernatural” i „Riverdale” powrócą w kolejnych sezonach

Sergiusz Kurczuk
03.04.2018 15:03
Jensen Ackles w serialu Supernatural|undefined Fot. kadr z serialu Supernatural

„Supernatural” doczeka się 14., a „Riverdale” 3. sezonu. Stacja CW zapowiedziała plany dotyczące swoich seriali. Które produkcje będą kontynuowane?

Dobre wieści dla wszystkich fanów serialu „Supernatural”. Cieszyć powinni się również widzowie „Riverdale” i produkcji rozgrywających się w świecie znanym jako Arrowverse. Stacja CW postanowiła podzielić się swoimi planami dotyczącymi przyszłości swoich produkcji. W odróżnieniu do konkurencji CW ogłasza tego typu informacje zdecydowanie wcześniej, dzięki czemu fani nie muszą żyć w niepewności, czy za kilka miesięcy znowu zobaczą ulubiony serial. Za jakiś czas zobaczymy 14 serię przygód braciom, walczącym z ciemnymi siłami. Natomiast przygody nastolatków z cichego amerykańskiego miasteczka będą kontynuowane w 3. sezonie serialu.

„Supernatural” i „Riverdale” - jakie seriale powrócą do CW? 

Serwis Deadline rozmawiał z szefem CW Mark Pedowitz. 

W związku z poszerzeniem oferty CW do sześciu wieczorów - od niedzieli do piątku w następnym sezonie, z dumą ogłaszamy mnogość seriali, które powrócą w roku 2018-19. Jestem szczególnie szczęśliwy, że będziemy kontynuować naszą pracę z niesamowicie utalentowaną obsadą, producentami i scenarzystami, tworzących seriale, które nasi fani kochają najbardziej. 

Jakie tytuły oprócz „Supernatural” i „Riverdale” wyselekcjonowano do ramówki na najbliższe miesiące? 

The CW Fot. foto: materiały prasowe

Odetchnąć z ulgą mogą również miłośnicy komiksów DC i seriali stworzonych na ich podstawie. Stacja zapowiedziała, że kontynuacji doczekają się produkcję z Arrowverse, czyli przede wszystkim „Arrow”, ale również „Flash”, „Supergirl”, nowość, czyli „Black Lightning”, a także „Legends of Tommorow”. Co do tego ostatniego serialu nie było wątpliwości, ponieważ jakiś czas temu zapowiedziano, że zobaczymy w nim Johna Constantine'a.

Jednak nie tylko zagadkami i superbohaterami człowiek żyje. Dla widzów lubujących się w bardziej przyziemnych, ale równie trzymających w napięciu produkcjach, przygotowano kolejne sezony ulubionych seriali. Jednym z nich jest 5. seria „Jane the Virgin”. Powróci też „Crazy Ex-Girlfrien” oraz 2. sezon nowej wersji „Dynastii”. Na razie nie podano konkretnych dat premier, ale będziemy informować Was na bieżąco.  

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.