"The Mandalorian" - Jon Favreau pokazał zdjęcie z planu 2. sezonu serialu Disney+

14.11.2019 13:51
The Mandalorian|undefined Fot. ladr z serialu The Mandalorian

Na Disney+ zadebiutował pierwszy sezon "Mandaloriana". Obecnie trwają zdjęcia do kontynuacji serialu w świecie "Gwiezdnych Wojen", co potwierdza zdjęcie z planu zdjęciowego produkcji.

Na razie do sieci trafił pierwszy odcinek pierwszego sezonu serialu "The Mandalorian". Twórcy pracują już jednak nad kontynuacją przygód tajemniczego łowcy nagród. Jon Favreau zamieścił w internecie zakulisowe zdjęcie z planu serialu.

"The Mandalorian" sezon 2 - zdjęcie z planu serialu Disney+

Pierwszy odcinek pierwszego aktorskiego serialu osadzonego w świecie "Gwiezdnych Wojen" zbiera nadzwyczaj przychylne recenzje widzów. Fani nie mogą doczekać się premiery  kolejnych przygód bohatera granego przez Pedro Pascala. Tymczasem showrunner "The Mandaloriana" Jon Favreau ciężko pracuje na planie drugiego sezonu, którego nadejście oficjalnie ogłoszono na długo przed premierą serialu i startem platformy Disney+.

Przeczytaj także

Na Instagramie Favreau pojawiło się zakulisowe zdjęcie, potwierdzające, że na planie zdjęciowym praca wre.

Pozdrowienia z planu 2. sezonu "The Mandaloriana".

Na fotce widzimy mandaloriański hełm głównego bohatera, stojący na kamieniu oprószonym piaskiem. Oczywiście zdjęcie nie zdradza praktycznie nic, ale fani mogą przynajmniej odetchnąć z ulgą. Tytułowy łowca nagród przeżyje pierwszy sezon, a w drugim wyląduje na jednej z piaszczystych planet odległej galaktyki. Kto wie, może nawet stanie oko w oko z groźnym Sarlaakiem na Tatooine.

Przeczytaj także

"The Mandalorian" sezon 2 - kiedy premiera?

Na razie platforma Disney+ nie potwierdziła, kiedy zobaczymy nowy sezon "The Mandalorian". Biorąc pod uwagę prędkość, z jaką powstają kolejne odcinki, możemy spodziewać się, że zobaczymy je już w roku 2020. Na razie fani "Gwiezdnych Wojen" nie powinni się nudzić. Przed nimi jeszcze siedem odcinków serialu. Drugi trafi na Disney+ już 15 listopada 2019 roku. Serial będzie emitowany do 27 grudnia, a więc skończy się tuż po premierze IX epizodu "Star Wars", który trafi do kin 19 grudnia 2019 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Gwiezdne Wojny" - seria zostanie zawieszona po premierze IX epizodu 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.