"The Mandalorian" doczekał się szczerego zwiastuna. Oberwało się Disneyowi i nowej trylogii Star Wars

29.10.2020 14:53
"The Mandalorian" doczekał się szczerego zwiastuna. Oberwało się Disneyowi i nowej trylogii Star Wars Fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Disney nie ma łatwego życia z Gwiezdnymi Wojnami. Po sukcesie komercyjnym nowej trylogii "Star Wars", ale średnim przyjęciu przez fanów, zbawcą okazał się... serial "The Mandalorian", praktycznie niezwiązany z przygodami Skywalkerów. Zobaczcie szczery zwiastun popularnej produkcji.

Już 30 października zadebiutuje nowy sezon "The Mandalorian". Z tej okazji twórcy Honest Trailers postanowili nagrać odcinek poświęcony pierwszemu sezonowi popularnej produkcji. W nim dostaje się Disneyowi, który jest nazwany "wielkim korporacyjnym potworem odpowiedzialnym za mizerne sequele", a także grze aktorskiej Giny Carano, która "ma gorsze umiejętności, niż stojący obok niej koleś w masce". 

The Mandalorian - zobaczcie szczery zwiastun popularnego serialu

Wśród innych mocnych żartów znajdziemy m.in. "Dina Djarina, któremu prequele dosłownie zrujnowały dzieciństwo", co nawiązuje oczywiście do faktu, że droidy z czasów Wojen Klonów zamordowały jego rodzinę, czy "najlepszą obsadę Saturday Night Live w Galaktyce" w postaci komika Billa Burra, Jasona Sudeikisa, Amy Sadaris i gospodarza Taiki Waititiego. 

Przeczytaj także

Poniżej możecie zobaczyć cały szczery zwiastun "The Mandalorian":

Przeczytaj także

W nowym sezonie na fanów czeka wiele niespodzianek. Twórcy zapowiedzieli pojawienie się kilku postaci znanych z innych produkcji o Gwiezdnych Wojnach, jak np. aktorski debiut Ahsoki Tano, byłej uczennicy Anakina Skywalkera, która stała się ulubienicą fanów w popularnym serialu animowanym "Wojny Klonów". Ex-Jedi zagra Rosario Dawson. 

 

Tak jak wspomnieliśmy na początku, 2. sezon "The Mandaloriana" zadebiutuje już 30 października 2020 roku. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.