„Twardogłowy” - zobacz pierwszy czarnobiały odcinek „Black Mirror”

Sergiusz Kurczuk
04.12.2017 14:22
„Twardogłowy” - zobacz pierwszy czarnobiały odcinek „Black Mirror” Fot. kadr z serialu Black Mirror

4. sezon „Black Mirror” zbliża się wielkimi krokami. Platforma Netflix wypuściła kolejny zwiastun serialu. Tym razem poznamy wprowadzenie do pierwszego czarnobiałego odcinka antologii zatytułowanego „Twardogłowy”.

„Black Mirror” to serial przedstawiający dość przerażającą, ale bardzo prawdopodobną przyszłość naszego społeczeństwa. Antologia doczekała się już 4. sezonu, którego premiera planowana jest na platformie Netflix jeszcze w grudniu 2017 roku. Pod koniec listopada zaprezentowaliśmy Wam dwa pierwsze zwiastuny nadchodzącej serii. Tym razem mamy zapowiedź nowego odcinka zatytułowanego „Twardogłowy”.

W tym pierwszym w historii serialu czarnobiałym epizodzie poznajemy kobietę, w którą wcieli się znana z filmu „Teoria wszystkiego” Maxine Peake. Zwiastun nie mówi zbyt wiele o fabule odcinka, ale wywołuje w widzu poczucie niepokoju i zaszczucia. Kobieta spotyka na swojej drodze coś, co nazywa „psem”, jednak nie wiadomo, czy jest żywa istota, czy może coś zupełnie innego. W „Twardogłowym” zobaczymy również Jake'a Daviesa oraz Clinta Dyera. Reżyserem odcinka jest David Slade znany z takich produkcji jak dreszczowiec „Pułapka”, horror „30 dni mroku”, oraz seriale „Hannibal”„American Gods”.

W sieci zaprezentowano również mroczny plakat, który oddaje klimat panujący w trailerze.

Twadrdogłowy Fot. foto: materiały promocyjne

Oczym opowiada „Twardogłowy”? Jak zakończy się dramatyczna ucieczka głównej bohaterki? Kim lub czy jest tajemniczy „pies”? Dowiemy się niebawem. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.