Twórcy "Gry o tron" zaprezentowali nowe zdjęcia z finałowego sezonu serialu

Sergiusz Kurczuk
05.03.2019 09:00
Emilia Clarke (Gra o tron)|undefined Fot. materiały promocyjne

W sieci pojawiły się nowe fotosy ze zbliżającego się 8. sezonu serialu HBO "Gra o tron". Przedstawiają głównych bohaterów adaptacji prozy George'a R.R. Martina.

Fani "Gry o tron" z niecierpliwością wyczekują ostatniego sezonu serialu opartego na sadze stworzonej przez George'a R.R. Martina. Twórcy hitu HBO z dużą powściągliwością dawkują kolejne materiały pochodzące z finału serialu. W sieci pojawiły się jednak nowe zdjęcia przedstawiające głównych bohaterów "Gry o tron". Kto się na nich znajduje? 

"Gra o tron" sezon 8 - nowe zdjęcia z serialu

Stacja HBO postanowiła zaprezentować światu trzy nowe fotosy z "Gry o tron". Zdjęcia pojawiły się za pośrednictwem Entertainment Weekly. Na dwóch widzimy Daenerys Targaryen (Emilia Clarke)Brienne z Tarthu (Gwendoline Christie) oraz Davosa Seawortha (Liam Cunningham)

Gra o tron Fot. foto: kadr z serialu Gra o tron
Gra o tron Fot. foto: kadr z serialu Gra o tron
Przeczytaj także

To jednak nie wszystko. Pojawiła się również fotografia promocyjna, ukazująca wszystkich głównych bohaterów, którym udało się przetrwać 7 sezonów "Gry o tron". Którzy bohaterowie dotrwają do końca serialu?

Zdjęcia towarzyszyły 16 okładkom magazynu Entertainment Weekly, na których znaleźli się główni bohaterowie "Gry o tron". Kilka dni wcześniej stacja HBO wypuściła nowy zwiastun serialu oraz 20 plakatów, przedstawiających najważniejszych pretendentów do Żelaznego Tronu. 

"Gra o tron" sezon 8 - kiedy premiera?

Fani serialu od dawna snują różnorodne domysły na temat nowego władcy Siedmiu Królestw. Teorie są bardzo zróżnicowane - od tych najbardziej oczywistych scenariuszy po naprawdę pesymistyczne przewidywania dalszych losów Westeros. Które z nich się sprawdzą? Przekonamy się już 15 kwietnia 2019 roku, kiedy na stacji HBO i w aplikacji HBO GO zadebiutuje pierwszy z sześciu odcinków finałowego sezonu "Gry o tron". 

>>Zobacz też: Kiedy zacząć oglądanie "Gry o tron", żeby wyrobić się przed premierą 8. sezonu?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.