"Wednesday" zapowiada się naprawdę ciekawie. Zobaczcie kolejny zwiastun serialu

10.10.2022 10:45
"Wednesday" zapowiada się naprawdę ciekawie. Zobaczcie kolejny zwiastun serialu Fot. materiały prasowe/Vlad Cioplea/Netflix

"Z tym miejscem jest coś nie tak. I nie chodzi tylko o to, że to szkoła" - Jenna Ortega jest idealna w roli suchej i apatycznej Wednesday Addams. Czy reszta serialu jej dorówna?

Wednesday Addams - oto nowy zwiastun serialu o nastolatce

Nadchodzący serial "Wednesday" od Tima Burtona i Netflixa, to przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieść detektywistyczna osadzona w czasie, gdy Wednesday Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore. 

Polecamy

Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. A przy okazji chętnie terroryzuje innych uczniów, niechętnie zawiera nowe sojusze (a może nawet przyjaźnie), a także jak zwykle ma na wszystko ciętą ripostę.

W sieci pojawił się kolejny zwiastun serialu, który zdradza nam m.in. że w rolę Wujka Festera wcieli się znany komik Fred Armisen, a także przedstawia nam postać Christiny Ricci. Aktorka wcielająca się w młodą Wednesday w latach 90. pojawi się jako nowa postać, Marilyn Thornhill.

Zwiastun "Wednesday" zobaczycie poniżej. Pstryk pstryk (w rytm "Paint It, Black" Stonesów):

Polecamy

Wednesday - obsada i data premiery

W pozostałych członków rodziny Addamsów wcielą się Catherine Zeta-Jones (Morticia), Luis Guzman (Gomez) oraz Isaac Ordonez (Pugsley).

Serial o dorastaniu został napisany przez twórców "Tajemnic Smallville", Ala Gougha i Milesa Millara, a wyreżyseruje go Tim Burton. W serialu pojawią się m.in. Gwendoline Christie, Hunter Doohan, Percy Hynes White, Joy Sunday, Emma Myers, Riki Lindhome, Jamie McShane, Georgie Farmer, Naomi Ogawa oraz Moosa Mostafa.

Premiera produkcji jest przewidziana na 23 listopada 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.