"Wednesday" - zobaczcie zdjęcie rodzinki Addamsów z nowego serialu Tima Burtona na Netflix

17.08.2022 10:32
"Wednesday" - zobaczcie zdjęcie rodzinki Addamsów z nowego serialu Tima Burtona na Netflix Fot. materiały prasowe/MATTHIAS CLAMER/NETFLIX

Przywitajcie się z netflixową rodzinką Addamsów - w sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie grupy, które przedstawia nam Wednesday, Morticię, Gomeza i Pugsleya. 

Pierwsze zdjęcie rodzinki Addamsów z serialu Wednesday Tima Burtona

Fani raczej powinni być zadowoleni z aspektu wizualnego produkcji, ponieważ rodzinka wygląda praktycznie perfekcyjnie. Zresztą - twórcą serialu jest sam Tim Burton, więc raczej nie musimy się martwić o jakość projektu i musimy jedynie uzbroić się w cierpliwość, czekając na premierę serialu.

Polecamy

To czekanie powinno nam nieco umilić pierwsze oficjalne zdjęcie rodzinki z produkcji, którym Netflix podzielił się w swoich mediach społecznościowych. Tak jak wspomnieliśmy, na zdjęciu widzimy Morticię, Gomeza, Puglseya i Wednesday, w których wcielają się kolejno Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Isaac Ordonez oraz Jenna Ortega. 

Zobaczcie zdjęcie poniżej:

Serial "Wednesday" to detektywistyczna i paranormalna opowieść o Wednesday Addams, nastoletniej dziewczynie uczącej się w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice.

Polecamy

Komedia o dorastaniu będzie napisana przez twórców "Tajemnic Smallville", Ala Gougha i Milesa Millara, a wyreżyseruje ją Tim Burton. W serialu pojawią się m.in. Gwendoline Christie, Christina Ricci, Hunter Doohan, Percy Hynes White, Joy Sunday, Emma Myers, Riki Lindhome, Jamie McShane, Georgie Farmer, Naomi Ogawa oraz Moosa Mostafa.

Na razie konkretna data premiery "Wednesday" nie jest znana. Wiemy jedynie, że zadebiutuje "jesienią 2022 roku".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.