Wiedźmin boi się Gwiazdki w krwawej bożonarodzeniowej zapowiedzi serialu Netfliksa

24.11.2020 08:45
Wiedźmin - kadr z serialu Netflix Fot. Rex Features/East News

Święta Bożego Narodzenia tuż-tuż. Z tego powodu platforma Netflix postanowiła przygotować humorystyczną zapowiedź "Wiedźmina".

Chociaż do Gwiazdki zostało jeszcze trochę czasu, Netflix postanowił wręczyć wszystkim fanom "Wiedźmina" świąteczny prezent nieco wcześniej. W sieci pojawiła się zapowiedź serialu, utrzymana w bożonarodzeniowym klimacie.

"Wiedźmin" - Netflix przygotował świąteczną zapowiedź serialu

Pierwszy sezon "Wiedźmina" trafił na Netflix cztery dni przed Wigilią. W tym roku niestety gwiazdkowy prezent w postaci nowych przygód Geralta się nie powtórzy, ale przedstawiciele platformy z charakterystycznym dla siebie humorem stworzyli coś na pocieszenie.

Zobacz także

Na Twitterze serialu zamieszczono trwającą niecałą minutę zapowiedź "Wiedźmina", która została utrzymana w bożonarodzeniowym klimacie. Fragmenty serialu zmontowano w taki sposób, by z konwersacji bohaterów wynikało, iż mówią o nadchodzącym Bożym Narodzeniu - czymś, co najwidoczniej przeraża tytułowego bohatera.

Grany przez Henry'ego Cavilla Geralt ma jednak odpowiedź na wszechobecne świąteczne ozdoby, dzwoneczki (które ma na sobie nawet Płotka!) oraz prezenty - zabijanie. W pewnym momencie robi się naprawdę krwawo, ale nie zapominajmy o profesji naszego protagonisty. Twórcy klipu w sprytny sposób wmontowali różnego rodzaju świąteczne akcenty we fragmenty scen z pierwszego sezonu, więc klimat jest dość absurdalny. Postanowiono też zażartować z mruczenia Cavilla, który zdaniem Jaskra tak buntuje się wobec świątecznej gorączki. 

Polecamy

"Wiedźmin" sezon 2 - kiedy premiera?

No dobra, żarty żartami, święta świętami, ale kiedy zobaczymy nowe odcinki "Wiedźmina"? Na to pytanie trudno odpowiedzieć, bo pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany twórców serialu. Wiadomo, że kontynuacja ma trafić na Netflix w roku 2021. Prace nad nowymi odcinkami według zapowiedzi zakończą się w pierwszym kwartale 2021. Niewykluczone więc, że na drugi sezon "Wiedźmina" poczekamy do kolejnej Gwiazdki. Póki co pierwszy sezon serialu jest w całości dostępny na Netfliksie. 

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.