"Wiedźmin" z datą premiery 3. sezonu! Na serial nie będziemy musieli już długo czekać

26.09.2022 10:29
"Wiedźmin" z datą premiery 3. sezonu! Na serial nie będziemy musieli już długo czekać Fot. materiały prasowe/SUSAN.ALLNUTT@BTINTERNET.COM/Netflix

Podczas imprezy TUDUM 2022 pojawiły się nowe informacje na temat 3. sezonu "Wiedźmina" z Henrym Cavillem w roli głównej - w tym przybliżona data premiery nowych odcinków.

Wiedźmin - w sieci pojawiła się przybliżona data premiery 3. sezonu serialu

Władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu prześcigają się w próbach znalezienia Ciri, więc Geralt zabiera ją z Cintry, żeby znaleźć dla niej bezpieczną kryjówkę. Wiedźmin zrobi wszystko, żeby obronić swoją na nowo połączoną przybraną rodzinę przed każdym zagrożeniem.

Polecamy

Yennefer, która odpowiada za magiczne szkolenie Ciri, prowadzi całą trójkę do Aretuzy, za której murami mają być bezpieczni i zgłębić niezwykłe zdolności dziewczyny. Na miejscu trafiają jednak w bagno spisków, zdrady i czarnej magii. Aby wyjść cało z tych opresji, będą musieli położyć na szali wszystko. 

Niestety, na razie zbyt dużo więcej na temat 3. sezonu "Wiedźmina" nie wiemy (a przynajmniej oficjalnie - w serwisie Redanian Intelligence znajdziecie sporo przecieków, ale po co sobie psuć zabawę?). Twórcy niedawno podzielili się jednak pierwszym plakatem promującym nowe odcinki, z którego dowiadujemy się, że te zadebiutują latem 2023 roku:

Polecamy

W 3. sezonie ponownie zagrają Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, a także Joey Batey i MyAnna Buring. 

Serial wyreżyserują Stephen Surjik, Gandja Monteiro, Loni Peristere i Bola Ogun. Showrunnerką i producentką wykonawczą pozostaje Lauren Hissrich.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.