Zwiastun nowych „Transformers” nieoczekiwanie pojawił się w sieci

07.07.2020 11:11
Zwiastun nowych „Transformers” nieoczekiwanie pojawił się w sieci Fot. . materiały prasowe Netflix

Platforma streamingowa Netflix opublikowała wlaśnie zwiastun swojego serialu animowanego, osadzonego w świecie „Transformers”. Co już wiemy o “Transformers: Wojna o Cybertron – trylogia. Oblężenie ”?

Platforma Netflix postawiła na sprawdzoną markę. W najbliższym czasie zobaczymy nowy serial animowany „Transformers”. Będzie to trylogia, opowiadająca o nowej wojnie o planetę Cybertron. 

Co ciekawe – walka o tę planetę rodzinną Autobotów trwa już od początku powstania marki Transformers, w 1983 roku. W nowej wersji ponownie zobaczymy, jak ekipa pod przywództwem Optimusa Prime’a walczy z Deceptikonami Megatrona o władzę nad tzw. Wszechiskrą (ang. Allspark), która może zostać użyta jako broń, pomocna w podboju nie tylko planety, ale i całego wszechświata.

Przeczytaj także

Siege” (pol. oblęzenie”) ma być pierwszą częścią zapowiedzianej niedawno trylogii. Serial składać się będzie z 6 22-minutowych odcinków. Po nich nadejdzie część 2, z podtytułem – „Earthrise”, w której akcja przeniesie się na ZIemię. Całość zamknie część 3, obecnie jeszcze niezatytulowana.

“Transformers: Wojna o Cybertron – trylogia. Oblężenie” – zwiastun

W sieci pojawił się właśnie pełnoprawny zwiastun, pokazujący czego możemy spodziewać się po nowej produkcji. 

Przeczytaj także

“Transformers: Wojna o Cybertron – trylogia. Oblężenie ” – ekipa

Za animację nowego serialu odpowiadać będzie studio Rooster Teeth Studios, odpowiedzialne za kilka seriali animowanych, powiązanych ze światem gier, jak "Red vs. Blue", czy "Gen:Lock".  W serialu wystąpią (m.in): Jake Foushee (Optimus Prime), Jason Marnocha (Megatron), Linsay Rousseau (Elita-1), czy Joe Zieja jako Bumblebee.

“Transformers: Wojna o Cybertron – trylogia. Oblężenie ” – kiedy premiera?

Produkcja zabebiutuje na platformie Netflix już 30 lipca. Wtedy otrzymamy „rozdział 1” nowej Trylogii, z podtytułem „Siege” (pol. olbężenie)

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.