Top 8: Najlepsze seriale komediowe na HBO GO. "Teoria wielkiego podrywu" i inne

01.04.2019
Aktualizacja: 03.02.2020 15:10
Najlepsze seriale komediowe na HBO GO|undefined Fot. : materiały prasowe

W HBO GO znajdziecie to, czego szukacie. Portal ma w swojej bibliotece wiele świetnych produkcji, które rozbawią Was do łez. Przedstawiamy Wam 8 najlepszych seriali komediowych na HBO GO.

HBO GO oferuje nam szeroki wybór seriali. Znajdziecie tutaj produkcje obyczajowe, takie jak Opowieść Podręcznej, Wielkie Kłamstewka czy Rodzina Soprano. Na popularnym serwisie obejrzycie także głośną produkcję Stevena Spielberga i Toma Hanksa "Kompania braci" na podstawie książki Stephena Ambrose'a o tym samym tytule. Jednak poza dramatami i programami obyczajowymi na HBO GO mamy także szeroki wybór seriali komediowych.

Wybraliśmy dla Was 8 najlepszych komediowych produkcji, które z pewnością rozbawią Was do łez. Jeśli jeszcze ich nie oglądaliście, koniecznie musicie nadrobić zaległości.

Przeczytaj także

Top 8: Najlepsze seriale komediowe HBO GO

1. "Californication" (2007-2014)

Serial opowiada o losach pisarza, Hanka Moody'ego, w którego wcielił się David Duchovny. Główny bohater napisał książkę, która okazała się bestsellerem, ale od czasu jej wydania, Hank cierpi na brak weny. W poszukiwaniu natchnienia pakuje się w wiele śmiesznych, ale także niebezpiecznych, przygód.

2. "Współczesna rodzina" (2009-)

Serial opowiada historię trzech rodzin, które są ze sobą spokrewnione. Każda z nich mierzy się ze swoimi problemami w komiczny sposób i przeżywa wiele przygód. W głównych rolach występują Ed O'Neill, Sofia Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell i inni.

3. "Teoria wielkiego podrywu" (2007-2019)

Akcja serialu toczy się w Pasadenie i skupia się na naukowcach, których świat pewnego dnia rozpada się na kawałki. Do mieszkania na przeciwko wprowadza się Penny, zwariowana lokatorka, którą cechuje poczucie humoru i zdrowy rozsądek. Jak naukowcy poradzą sobie w kontaktach z przedstawicielką płci pięknej? 

4. "Młody Sheldon" (2017-)

"Młody Sheldon" jest prequelem serialu "Teoria wielkiego podrywu" i skupia się na dzieciństwie Sheldona Coopera, niezwykle utalentowanego i bystrego chłopca. Głównemu bohaterowi, matematycznemu geniuszowi, ciężko dorasta się w Teksasie, w którym króluje sport i kościół.

5. "Barry" (2018-)

Barry jest byłym żołnierzem, a obecnie tanim zabójcą do wynajęcia. Pewnego razu mężczyzna dostaje zlecenie w Los Angeles. Jego celem jest młody, aspirujący aktor. Płatny morderca trafia do grupy teatralnej, która odmienia jego życie.

6. "Statyści" (2005-2007)

Andy Millman jest aktorem, którego role zazwyczaj sprowadzają się do jednego wersu. Wszystkie kreacje, o które zabiega, traci na rzecz doświadczonych aktorów, takich jak Robert De Niro czy Ben Stiller. W serialu występują znane postacie, które grają samych siebie.

7. "Pępek świata" (2009-2018)

Perypetie pięcioosobowej rodziny, która każdego dnia stawia czoła szarej codzienności. Akcja serialu toczy się w fikcyjnym mieście Orson w stanie Indiana. Główni bohaterowie mają problemy finansowe, borykają się z upierdliwymi ciotkami i sąsiadami.

8. "Cudotwórcy" (2019-)

W roli głównej Daniel Raddcliffe jako Craig i Steve Buscemi jako Bóg. Aktor znany z roli Harry'ego Pottera wcielił się w postać Anioła, który pracuje w firmie Niebo i jest odpowiedzialny za odpowiadanie na modlitwy ludzi.

Wybraliśmy dla Was 8 seriali komediowych na HBO GO, które naszym zdaniem są najzabawniejsze. Które z nich należą do Waszych ulubionych?

Zobacz także: >>Netflix czy HBO GO? Co wybrać?<<

 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.