Krawczyk i Norek tańczą z Wednesday. Oto "Miodowe Lata" w Akademii Nevermore [WIDEO]

20.01.2023 16:52
Wednesday Fot. materiały prasowe Netflix

Takiego połączenia nikt się nie spodziewał. Zobaczcie, co wydarzyłoby się, gdyby bohaterowie "Miodowych Lat" pojawili się w "Wednesday".

"Wednesday" okazała się ogromnym hitem Netfliksa. Co więcej, scena tańca głównej bohaterki spodobała się internautom na tyle, że w sieci pojawiło się mnóstwo nagrań z charakterystycznym układem tanecznym. Ktoś wpadł na pomysł, żeby do tego wszystkiego dorzucić polski akcent, a mianowicie Krawczyka i Norka z "Miodowych Lat". Panowie pojawili się na imprezie w Akademii Nevermore i rozkręcili całą imprezę. Zresztą przekonajcie się sami!

Polecamy

"Miodowe Lata" w świecie "Wednesday" [WIDEO]

Bohaterów serialu "Miodowe Lata" zna chyba każdy, więc teraz sobie wyobraźcie, że Karol Krawczyk i Tadeusz Norek wpadają na imprezę do Akademii Nevermore i razem z Wednesday postanawiają podbić parkiet. Scena tańca głównej bohaterki zachwyciła wielu widzów i sporo osób odwzorowało taniec na TikToku, a nawet na lodowisku - zrobiła to 16-letnia łyżwiarka Kamila Valieva.

Ktoś postanowił wrzucić bohaterów "Miodowych Lat" do świata "Wednesday" i oglądając poniższe wideo nie sposób jest się nie śmiać - w końcu bohaterowie polskiego serialu nigdy się nam nie znudzą.

Polecamy

"Wednesday" doczeka się 2. sezonu, co było zresztą do przewidzenia, bo serial pobił rekord 341 milionów godzin w trakcie pierwszego tygodnia od premiery, co sprawiło, że pobił dotychczasowy wynik ustalony przez "Stranger Things 4". Na razie nie wiadomo, kiedy miałby się pojawić kolejny sezon produkcji.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.