Nareszcie doczekaliśmy się zwiastuna i daty premiery 2. sezonu anime "Jujutsu Kaisen"

27.03.2023 14:41
Nareszcie doczekaliśmy się zwiastuna i daty premiery 2. sezonu anime "Jujutsu Kaisen" Fot. Album Online/East News

W sieci pojawił się zwiastun nadchodzących odcinków "Jujutsu Kaisen", bardzo popularnego anime. Poznaliśmy również datę premiery nowego sezonu.

Jujutsu Kaisen ze zwiastunem nowych odcinków

Pod koniec marca 2023 roku odbyła się impreza AnimeJapan 2023, podczas której poznaliśmy sporo szczegółów na temat nadchodzących projektów. Jednym z nich była data premiery 2. sezonu "Jujutsu Kaisen", które przy okazji doczekało się oficjalnego zwiastuna.

Polecamy

Potwierdzono, że nadchodzące odcinki będą adaptacjami sekwencji wydarzeń z "Gojo's Past", czy "Shibuya Incident". W komentarzach widać też komplementy kierowane w stronę twórców animacji za wysoką jakość tego aspektu produkcji. Materiał zobaczycie poniżej:

W pierwszym sezonie "Jujutsu Kaisen" poznajemy Yuuji Itadoriego, licealistę, który spędza całe dnie na odwiedzaniu swojego chorego dziadka. Chociaż wygląda jak przeciętny nastolatek, posiada ogromną siłę fizyczną. Każdy klub sportowy chce, żeby chłopak do niego dołączył, ale Itadori wolałby spędzać czas z wyrzutkami ze szkoły w kółku okultystycznym. 

Pewnego dnia klubowi udaje się zdobyć zapieczętowany, przeklęty przedmiot, ale niewiele wiedzą na jego temat. Jaki terror wywołają, kiedy złamią pieczęć?

Drugi sezon anime "Jujutsu Kaisen" zadebiutuje już 6 lipca 2023 roku o godzinie 23:56 (16:56 czasu polskiego). Potwierdzono również, że nastąpiła zmiana na stanowisku reżysera - miejsce Sunghoo Park zajął Shōta Goshozono (który już pracował nad 8. i 17. odcinkiem 1. sezonu).

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.