"Wikingowie: Walhalla" powraca. Zobaczcie zwiastun nowego sezonu serialu z Marcinem Dorocińskim

15.12.2022 14:53
"Wikingowie: Walhalla" powraca. Zobaczcie zwiastun nowego sezonu serialu z Marcinem Dorocińskim Fot. materiały prasowe/Netflix

Saga o Eriku, Freydis i Haraldzie trwa dalej. Netflix właśnie pokazał 2. sezon serialu "Wikingowie: Walhalla", który w nowych odcinkach będzie miał przyjemny polski akcent - w jednej z nowych ról pojawi się Marcin Dorociński.

Wikingowie: Walhalla - oto zwiastun 2. sezonu. Pojawia się Dorociński!

Marcin Dorociński wystąpił w 2. sezonie hitu Netflixa "Wikingowie: Walhalla", czyli kontynuacji uwielbianego przez widzów serialu "Wikingowie". Polski oddział serwisu podzielił się właśnie zwiastunem i datą premiery 2. serii epizodów.

Polecamy

Dorocińskiego zobaczymy jako księcia Jarosława I Mądrego, władcę Rusi Kijowskiej. Bohater nieźle namiesza w planach głównych bohaterów serialu. Przedsmak ich przygód zobaczycie poniżej:

Akcja serialu "Wikingowie: Walhalla" toczy się ponad 1000 lat temu, na początku XI wieku, i opowiada o legendarnych przygodach najsłynniejszych wikingów, czyli Leifa Erikssona (Sam Corlett), jego ognistej i zawziętej siostry Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) oraz ambitnego nordyckiego księcia Haralda Sigurdssona (Leo Suter).

Polecamy

Drugi sezon zaczyna się tuż po tragicznym upadku legendarnego miasta Kattegat, domu wielkich władców pokroju Ragnara Lothbroka i królowej Lagerthy, który zniszczył marzenia tych bohaterów i zmienił ich przeznaczenie. Są teraz zbiegami w Skandynawii i muszą wystawić na próbę swoje ambicje i odwagę w świecie, który w niczym nie przypomina fiordów ich ojczyzny.

Nowe odcinki serialu zadebiutują na platformie streamingowej Netflix już w czwartek 12 stycznia 2023 roku. Pierwsza seria oraz oryginalny serial "Wikingowie" są oczywiście dostępne w serwisie.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.