14 FESTIWAL LEGEND ROCKA - The Hollywood Vampires powrócą do Polski! [DATA, BILETY]

08.11.2022 15:52
14 FESTIWAL LEGEND ROCKA - The Hollywood Vampires powrócą do Polski! [DATA, BILETY] Fot. Ronin 47 / London Entertainment / SplashNews.com/East News

The Hollywood Vampires, czyli Alice Cooper, Johny Depp, Joe Perry i Tommy Henriksen wystąpią 22 lipca 2023 roku w Dolinie Charlotty w ramach kolejnej edycji festiwalu Legendy Rocka.

Hollywood Vampires w Polsce na festiwalu Legend Rocka

Samozwańczy "najlepszy zespół barowy na świecie" – składający się z kluczowych członków i legend rocka Alice Coopera, Johnny'ego Deppa, Joe Perry'ego z Aerosmith i gitarzysty Tommy'ego Henriksena – to pierwsi ujawnieni headlinerowie niecierpliwie oczekiwanego sezonu letniego 2023 w Dolinie Charlotty.

Artyści swoją muzyką i nazwą zespołu chcieli złożyć hołd rockn’rollowemu towarzystwu, z którym Alice Cooper bywał w ciemnych zadymionych barach lat 70-tych.

Na koncercie można spodziewać się utworów z dwóch, bardzo dobrze przyjętych albumów zespołu: "Hollywood Vampires" oraz "Rise". Usłyszymy oryginalne kompozycje, a także szereg coverów, będących ukłonem dla m.in. Davida Bowiego, Led Zeppelin, czy The Who.

Trzy megagwiazdy na jednej scenie dają niezwykle efektowne show godne rock’n’rollowej arystokracji.

16-utworowy album "Rise", wyprodukowany przez Tommy'ego Henriksena i Hollywood Vampires, to jeden z najczystszych, najbardziej nieskazitelnych i przyjemnych albumów rock and rollowych ostatnich czasów, stworzony przez mistrzów rzemiosła i prawdziwych fanów formy.

W przeciwieństwie do debiutanckiej płyty z 2015 roku, drugi album składa się głównie z oryginalnego materiału, napisanego przez zespół. Istnieją jednak, w duchu oryginalnej misji wampirów, trzy covery piosenek oryginalnie napisanych i nagranych przez legendarnych rockmanów, którzy zmarli zbyt młodo.

Bilety dostępne na dolinacharlotty.pl/eventim.pl/ebilet.pl/ticketmaster.pl.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.