30 Seconds To Mars w Ergo Arenie [RELACJA]

Magda Słomka
05.05.2015 11:13
30 Seconds To Mars w Ergo Arenie [RELACJA] Fot. facebook.com

Amerykański zespół zagrał w Ergo Arenie 4 maja 2015 roku. Zobaczcie, jak bawili się muzycy i fani!

Oprócz atrakcji w postaci 35 rodzajów pierogów do skonsumowania za kulisami, Gdańsk zapewnił muzykom z 30 Seconds To Mars jeszcze więcej frajdy. Koncert kapeli na żywo obejrzało 12 tysięcy rozentuzjazmowanych fanów. Zobaczcie zdjęcia z Ergo Areny!

Podczas występu widzowie usłyszeli z ust wokalisty, Jareda Leto, nie byle jaki komplement:

To chyba nasze najlepsze show w czasie tej trasy!

Trudno się dziwić. W trakcie pobytu w Polsce Jared według jednego źródła zjadł samodzielnie około 300 pierogów, a według drugiego pierogów było 40 i spożył je na spółkę z dziewczyną. Która wersja jest prawdziwa, tego nie wiemy, w każdym razie pierogi zawsze zwiastują dobro...

Przeczytaj także

W trakcie trzeciego utworu, „This is war”, Ergo Arena zamieniła się w jedną wielką biało-czerwoną flagę za sprawą kartoniady, którą przygotował fanklub zespołu.

Muzycy zaserwowali słuchaczom kawałki pochodzące z różnych płyt. Tradycyjnie, lider na koniec koncertu zagrał akustycznie kilka utworów. Były to „Hurricane”, „From Yesterday” oraz „The Kill (Bury Me)”.

Filmowi maniacy zapewne wiedzą już, że w filmie „Suicide Squad”, którego premiera zapowiadana jest na 2016 rok, to właśnie Jared Leto zagra rolę Jokera. Skąd na jego głowie czapka jelenia/kozła/antylopy? Artysta chciał zakryć swoje włosy przefarbowane na zielono specjalnie dla tej roli!

Byliście tam?

Setlista:

 1. Up in the Air
 2. Search and Destroy
 3. This Is War
 4. Conquistador
 5. Kings and Queens
 6. Do or Die
 7. City of Angels
 8. End of All Days
 9. L490
 10. Hurricane
 11. From Yesterday
 12. The Kill (Bury Me)
 13. Encore:
 14. Bright Lights
 15. The Race
 16. Closer to the Edge
Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.