30 Seconds To Mars zje 35 rodzajów pierogów

Magda Słomka
04.05.2015 10:51
30 Seconds To Mars zje 35 rodzajów pierogów Fot. materiały prasowe

Organizator trójmiejskiego koncertu bardzo się postarał... Co dokładnie znajdzie się na talerzu Jareda Leto?

Koncert 30 Seconds To Mars odbędzie się 4 maja 2015 roku w Ergo Arenie. Wygląda na to, że nie będzie to szybka, przelotowa wizyta, a kilkudniowy pobyt i moc atrakcji. Chyba jedną z najistotniejszych będzie możliwość spróbowania aż 35 rodzajów pierogów - koreańskich, gruzińskich, galicyjskich czy ukraińskich. Nie zabraknie również polskich, z tradycyjnym farszem.

Maciej Semeniuk z Pierogarni Mandu, która przygotuje smakołyki dla kapeli, zdradził, że to nie wszystko...

Ciekawą propozycją dla zespołu będą także pierogi z ciasta drożdżowego, wypiekane w specjalnym piecu. Są naprawdę bardzo syte i smaczne. Na co dzień cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony naszych gości. Wierzymy, że one także zasmakują zespołowi.

Wszystko przez to, że Jared Leto wielokrotnie opowiadał w wywiadach o tym, jak bardzo kocha pierogi. Frontman amerykańskiego zespołu zapałał do nich miłością przy okazji ubiegłorocznego występu 30 Seconds To Mars w Rybniku. Po jego wizycie na Śląsku w jednej z restauracji do menu na stałe weszły nawet pierogi à la Leto.

W zapowiedzi koncertu wokalista wyznał:

Proszę, nakarmcie mnie polskim jedzeniem i zróbcie ze mnie dużego, silnego Polaka.

Z takim menu może się udać...

Kiedy chłopaki i ich ekipa licząca aż 25 współpracowników się najedzą, nie będą leniuchować. Zespół zażyczył sobie trzy samochody wysokiej klasy, które posłużą załodze w trakcie zwiedzania naszego kraju.

Jared naprawdę cieszy się z wizyty w Polsce. Co napisał na swoim Twitterze?

marsowka

Wybieracie się na koncert 30 Seconds To Mars?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.