Acid Drinkers i Jelonek wystąpili na Czyżynaliach 2018 [GALERIA]

Kamil Kacperski
26.05.2018 18:34
Acid Drinkers koncert 2018|undefined Fot. Romana Makówka/ Antyradio.pl

W piątek 25 maja 2018 roku odbyły się koncerty zorganizowane z okazji juwenaliów Politechniki Krakowskiej zwanych Czyżynaliami. Zobaczcie, jak na scenie zaprezentowali się Acid Drinkers oraz Jelonek. Zdjęcia przygotowała Romana Makówka.

Dzielnica Czyżyny to miejsce gdzie możemy znaleźć Muzeum Lotnictwa wraz z pasem startowym, a także lokalizacja czterech domów studenckich Politechniki Krakowskiej, a od kilku lat również miejsce, w którym odbywają się Czyżynalia. 

Podczas ostatniego dnia studenckiego festiwalu, czyli w piątek 25 maja 2018 roku, na scenie głównej zaprezentowali się Acid Drinkers oraz Jelonek. Wstęp na koncert był darmowy, zatem pod sceną pojawił się spory tłum, który gorąco przywitał heavy metalowego skrzypka oraz Kwasożłopów. 

Jelonek na Czyżynaliach 2018

Michał Jelonek to jeden z najbardziej znanych skrzypków w Polsce. Najbardziej kojarzymy go z zespołem Hunter, z którym współpracuje od 2003 roku, a ostatnimi czasy również z działalnością solową. Do tej pory ma na koncie 3 albumy nagrane pod szyldem Jelonek: „Jelonek”, „Przystanek Woodstock” oraz „Revenge”. Wystąpił gościnnie na albumach takich wykonawców jak Perfect, czy Bednarek. Zobaczcie, jak zaprezentował się na Czyżynaliach:

Acid Drinkers na Czyżynaliach 2018 

Acid Drinkers to założona w 1986 roku formacja grająca thrash metal oraz inne odmiany muzyki metalowej. Do tej pory zespół wydał 15 albumów studyjnych, a ich dyskografię zamyka wydany w 2016 roku album „Peep Show”. Jak Kwasożłopy prezentowały się na festiwalowej scenie Czyżynaliów?: 

Juwenalia 2018 - rozkład jazdy

A wy byliście w tym roku na juwenaliach? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji uczestniczyć w studenckich festiwalach to nic straconego - przygotowaliśmy dla was rozpiskę koncertów, dzięki której dowiecie się, jakie wydarzenia odbędą się w największych polskich miastach.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.