All Them Witches zagra w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

16.09.2020 11:09
All Them Witches|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Rockowy band z Nashville, All Them Witches powraca do Polski. Zespół będzie promował w naszym kraju najnowszy album "Nothing as the Ideal".

4 września 2020 roku grupa All Them Witches powróciła z albumem "Nothing as the Ideal". Magazyn Rolling Stone określił materiał zepół jako najlepszą rockową klasykę przyszłości. Krążek zawiera 8 kawałków nagranych w legendarnym Abbey Road Studios w Studio Two, gdzie swoją muzykę rejestrowali artyści tacy jak The Beatles czy Pink Floyd.

Pandemia koronawirusa uniemożliwia aktualnie promowanie zespołowi najnowszego albumu. W większości państw na świecie obowiązuje zakaz imprez masowych, a nadal obowiązujące ograniczenia sprawiają, że międzynarodowe trasy koncertowe nie opłacają się artystom.

Przeczytaj także

All Them Witches zagra w Polsce

Muzycy z nadzieją, że pozwoli na to sytuacja na świecie, zapowiedzieli trasę koncertową na 2021 rok. Jeden z koncertów ma odbyć się w Polsce. All Them Witches wystąpią w warszawskiej Progresji 14 października 2021 roku.

All Them Witches w Polsce. Bilety

  • Przedsprzedaż biletów dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 16 września o 12.00 i potrwa do piątku, 18 września do 9.00.
  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 17 września o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do piątku, 18 września do 10.00.
  • Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 18 września o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.
Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.