Antyradio znowu nadaje z Pol'and'Rock Festival [RELACJA WIDEO]

30.07.2021 12:29
Antyradio na Pol'and'Rock Festival 2021 Fot. Antyradio.pl

Od 29 do 31 lipca festiwalowa ramówka w Antyradiu. Plenerowe panoramiczne studio, transmisje koncertów, wywiady na żywo i relacje, czyli Antyradio na 27. Pol'and'Rock Festival.

Tradycyjnie od 11 lat stacja zmieniła ramówkę na czas trwania Pol'and'Rock Festival. Codzienny festiwalowy program na żywo z panoramicznego studia Antyradia będzie nadawany od 15:00 do późnych godzin nocnych. W tym roku prowadzą go: Tomasz Kasprzyk, Piotr "Frank" Marciniak i Piotr "Makak" Szarłacki.

Antyradio na Pol'and'Rock Festival 2021

Przez wszystkie dni trwania Pol'and'Rock Festival specjalne relacje reporterów Antyradia i muzyka artystów związanych z wydarzeniem. Jak co roku słuchacze będą mogli poczuć atmosferę Najpiękniejszego Festiwalu Świata, a na miejscu podejrzeć z bliska pracę radiowców i porozmawiać z prowadzącymi. Festiwalowe niusy można też śledzić na Antyradio.pl i na profilach Antyradia na portalach społecznościowych. Codziennie pokażemy tu naszą relację z poprzedniego dnia festiwalu. Bądźcie z nami!

Pol'and'Rock Festival - 29 lipca

W czwartek 29 lipca o 15:00 oficjalnie rozpoczęła się 27. edycja Pol'and'Rock Festival 2021. W tym roku impreza po raz pierwszy odbyła się w nowym miejscu: na płycie lotniska Makowice - Płoty w województwie zachodniopomorskim. "Wzięliśmy byka za rogi!" – przyznał Jurek Owsiak na chwilę przed rozpoczęciem pierwszych koncertów na Dużej Scenie festiwalu. 

Festiwalowicze pod Dużą Sceną mieli okazję posłuchać koncertów takich gwiazd jak Tabu, WaluśKraksaKryzys, Kroke, Vavamuffin, Jahcoustix, Łona i Webber & The Pimps, Renaty Przemyk, Raz Dwa Trzy i Łydka Grubasa. Z kolei na scenie ASP odbyły się inspirujące rozmowy Karola Kosiorowskiego z pilotem Łukaszem Czepielą, Katarzyny Janowskiej z Andrzejem Chyrą i Piotra Halickiego z Jakobe Mansztajnem.

Jak co roku nie zabrakło także namiotu Antyradia, z którego przez cały festiwal prowadzimy dla Was specjalny program na żywo. Czekamy na Was!

Pol'and'Rock Festival - 30 lipca

Za nami kolejny dzień Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Emocji i atrakcji zdecydowanie nie brakowało, co z pewnością potwierdzą tysiące zadowolonych festiwalowiczów. Od samego rana na Scenie ASP uczestnicy festiwalu mogli posłuchać rozmów Karoliny Walczakowskiej z Elżbietą Dzikowską, Bartosza Węglarczyka z Arkiem Jakubikiem oraz Kamila Dziubka, który poprowadził debatę na temat groźby polexitu i prawnej batalii o ochronę wartości europejskich.

Nie mniej ciekawie działa się na Dużej Scenie, gdzie od 15.00 popis swoich umiejętności muzcznych dały takie gwiazdy jak Batna, zwycięca tegorocznego Antyfestu Antyradia, Decadent Fan Club, Cheap Tobbaco, Dirty Shirt, Nietrzask, Dżem, Igorrr, BOKKA i Dubioza Kolektiv.

Widzimy się na miejscu!

Polecamy
Michał Aleksandrowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.