Asking Alexandria i August Burns Red w Krakowie [GALERIA]

Robert Skowronski
13.10.2015 11:27
Asking Alexandria i August Burns Red w Krakowie [GALERIA] Fot. Romana Makówka/ Antyradio.pl

Metalcore'owcy zagrali koncert w Krakowie 12 października 2015 roku. Zobaczcie jak wypadły grupy Asking Alexandria i August Burns Red przed polską publicznością.

Do występów doszło w klubie Fabryka. Jako pierwsi na scenę wkroczyli muzycy z In Hearts Wake, a po nich August Burns Red, którzy promują obecnie swój siódmy studyjny album „Found In Far Away Places” z czerwca 2015 roku. 

Zobaczcie jak rozentuzjazmowani fani przyjęli istniejącą od 2003 roku kapelę:

Po niespełna godzinnym występie August Burns Red na scenę wkroczył zespół Asking Alexandria. Kapela swój debiutancki album, „Stand Up and Scream”, nagrała w 2009 roku. Ostatni krążek muzyków pochodzi sprzed dwóch lat i jest ostatnim, na którym można było usłyszeć wokale Danny’ego Worshopa. Jego miejsce zajmuje teraz Denis Shaforostov, który wcześniej grał w grupach Make Me Famous czy Down & Dirty.

Zobaczcie występ Asking Alexandria na naszych zdjęciach:

Jeżeli nie udało Wam się dotrzeć na koncert, to macie szansę to nadrobić podczas występu zespołów 13 października 2015 w Warszawie w klubie Progresja.

Widzieliście August Burns Red i Asking Alexandria na żywo?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.