Kolejny zespół dołącza do składu Impact Festival 2019

Joanna Chojnacka
17.12.2018 11:26
Impact Festival|undefined Fot. materiały prasowe

Organizatorzy Impact Festival ogłosili kolejny zespół, który zagra na koncercie w Krakowie. Do Alice In Chains i Toola dołącza Black Rebel Motorcycle Club.

Na kolejnej edycji Impact Festivalu po raz pierwszy w historii pojawi się wyczekiwana w naszym kraju grupa Tool. Oprócz ekipy Maynarda, który zachwycił publiczność na ostatnim koncercie A Perfect Circle, do krakowskiej TAURON Areny przyjedzie także grunge'owy Alice In Chains. Impreza odbędzie się 11 czerwca 2019 roku, a ogłoszeni wykonawcy to nie koniec atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy.

Black Rebel Motorcycle Club na Impact Festival 2019 

Do line-upu wydarzenia dołączył właśnie zespół Black Rebel Motorcycle Club, czyli amerykańska grupa rock'n'rollowa założona w 1998 roku. Ostatni album muzyków zatytułowany "Wrong Creatures” ujrzał światło dzienne na początku 2018 roku. Album ten to podroż po historii rocka. BRMC jako zespół, który nie chciał zostać zamknięty w jednym gatunku, odnaleźli wolność dzięki umiejętności unoszenia się od bluesowego rock'n'rolla przez rocka psychodelicznego i z powrotem do tradycyjnych muzycznych korzeni Ameryki.

Impact Festival 2019 - bilety

Wejściówki na Impact Festival 2019 w cenie od 230 złotych są dostępne w ogólnej sprzedaży od piątku, 26 października 2018 od 10.00 na LiveNation.pl oraz na ebilet.pl. Impreza to jeden z najciekawszych koncertów w przyszłym roku, chociaż konkurencja jest spora.

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA IMPACT FESTIVAL 2019<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.